Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 143)

29.03.2022, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 143)
Fot. Nadesłane
REKLAMA

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.

 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 143) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-03-29 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Qwertz
  Wtorek, 29.03

  Zapraszam pod korone eblaga na przeciwko szpitala Wojewódzkiego. Totalnie rozjeżdżony trawnik. Ktos go nieudolnie probowal ogrodzic. Przy wjeździe do tego szpitala jest otwarty parking dla niepełnosprawnych na którym samochody niepełnosprawnych sa w zdecydowanej mniejszości.

 2. 2
  0
  ~ asg
  Wtorek, 29.03

  hahahaha, jak zwykle góruje Stare Miasto. Budują kamienicę za kamienicą, a miejsc parkingowych nie przybywa. Oddali kamienice na ul. Bednarskiej, a miejsc parkingowych +0. Ten kto odpowiada za urbanistykę Elbląga powinien spalić się wstydu i podać się do dymisji. Ciekawe jak chcą przyciagnąć turystów na starówkę, gdzie mają parkować ich auta? Koło Kauflandu, przy Agrikoli czy gdzieś w Nowakowie?

 3. 3
  +1
  ~ Czytelnik
  Wtorek, 29.03

  Już który to z koleji odcinek na wstępie piszą to samo ale się nic nie zmienia. Pewnie za małe kary i brak po żadnego dozoru. Nie widać żadnych postępów. Nich się wezmą nasi pilnując władze a nie jeżdżą koło działek i szukają kto pali śmieci nawet drona widziałem jak krąży nad działkami. Pewnie tam można na mandatach więcej zarobić

 4. 4
  +4
  ~ Miszcz kierownicy
  Wtorek, 29.03

  Niektórzy, jak by mogli to by do klatki schodowej wjechali, aby blisko domu było i łańcuchem do drzwi przymocowali.

 5. 5
  +7
  ~ Głos Ludu
  Wtorek, 29.03

  Zdjęcie numer 8 - Straż Miejska niech wejdzie do przychodni i spyta w rejestracji czyje to auto. Pana doktora specjalisty.., ale są równi i równiejsi więc pewnie jaj panowie nie mają. A pan doktor stawia tak auto od kilku lat…

 6. 6
  +3
  ~ gfsagertd
  Środa, 30.03

  mercedes ze zdjęcia nr 8 stawia tam non stop tą padaczkę , może by pomysłodawca artykułu coś z tym zrobił?

 7. 7
  +1
  ~ Aaa
  Środa, 30.03

  Ul Kossaka między budynkami droga pożarowa wiecznie zastąpiona tymi samymi autami (prywatny parking)droga oznaczona tablicą ,znakiem zakazu i monitoringiem ale ponoć pod latarnią najciemniej

 8. 8
  +2
  ~ bvvv
  Środa, 30.03

  to już 143 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.084379196167