Środa, 7.12.2022, Imieniny: Agata, Ambrozy, Marcin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 139)

20.02.2022, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 139)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy nie popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 139) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-02-20 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Joshua
  Niedziela, 20.02

  Te zdjęcia niektóre to tak na siłę szukanie dziury w całym, auta stoją zgodnie z prawem i znajdują się tutaj. Ktoś to weryfikuje??

 2. 2
  0
  ~ Ewi
  Niedziela, 20.02

  Zdjęcie z ul Traugutta ,auto stoi poprawnie jest zrobione miejsce dla i inwalidy na wózku najpierw trzeba zorientować w sytuacji a później wysyłać.

 3. 3
  0
  ~ Szejk Ali
  Poniedziałek, 21.02

  Tylko durnie z prawkiem z paczki chipsów komentują, że wszystko jest OK

 4. 4
  +1
  ~ służby nic nie robią
  Poniedziałek, 21.02

  policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.!

 5. 5
  +2
  ~ Grażyna
  Poniedziałek, 21.02

  Na Szczecińskiej przy przedszkolu nr 4 to dopiero bezmozgowcy parkują.

 6. 6
  +4
  ~ widz
  Poniedziałek, 21.02

  przy większości szkół i przedszkoli jest to samo.pińcet plusy w d...pie maja przepisy,im miejsce parkingowe sie nalezy wszedzie i o kazdej porze.

 7. 7
  --3
  ~ ASDdas
  Poniedziałek, 21.02

  audi na traugutta jest zaparkowane prawidłowo, debile

 8. 8
  +2
  ~ Ploterek
  Poniedziałek, 21.02

  Nie, audi na Traugutta NIE JEST zaparkowane prawidłowo! Głą*y, jeden z drugim, nie wystarczy zostawić 1,5 metra na wózek. Myślicie, że tylko to wyznacza, gdzie można parkować, a gdzie nie? Oddajcie lepiej prawko i nie kompromitujcie się bardziej

 9. 9
  0
  ~ ATYNA R
  Poniedziałek, 21.02

  Na Starowiejskiej ,nie ma jak pieszy przejść ,koło sklepu moto. Niżej jest znak zakazu ,dotyczy parę metrów chodnika z 10 m.gdzie mozna ,dalej wolnaamerykanka . Policja jezdzi i nic na to nie robi ,dopiero jak cos sie . w zeszłym roku byli raz z mandatami . KOGOto w tym miescie obchodzi ,nie było rozkazu .

 10. 10
  0
  ~ ATYNA R
  Poniedziałek, 21.02

  Starowiejska to drogi pubiczne , nie osiedlowe chyba ,a tu jak u diaczenki po pijaku.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1792001724243