Środa, 7.12.2022, Imieniny: Agata, Ambrozy, Marcin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 138)

14.02.2022, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 138)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy nie popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 138) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2022-02-14 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ służby nic nie robią
  Poniedziałek, 14.02

  policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.!

 2. 2
  --5
  ~ fasola
  Poniedziałek, 14.02

  Proponuję ochłonąć i wypuszczać odcinki rzadziej, może co kwartał, ale z sensem. Bo np w tym odcinku, nie ma ani jednego zdjęcia uzasadnionego. Jest pare przykładów ludzi którzy się nie popisali parkując lub lekko kontrowersyjnych, ale żaden z nich nie zagraża bezpieczeństwu czy nie tarasuje drogi. To, że ludzie sobie radzą wciskając się w jakiś kąt albo przekraczając o 50 cm jakiś znak to nie katastrofa. Gąszcz przepisów jest taki, ze jakby zacząć robiących te zdjęcia rozliczać rygorystycznie z różnych paragrafów budowlanych, ochrony środowiska, śmieci, RTV czy podatkowych to by się nie pozbierali.

 3. 3
  0
  ~ Cebula
  Poniedziałek, 14.02

  Fasola... normalnie jesteś the best.

 4. 4
  --2
  ~ Marchew
  Poniedziałek, 14.02

  No faktycznie fasola. Przeczytałem godzinę temu twoje mądrości i nadal leje ze śmiechu. Normalnie nie mogę się powstrzymać.

 5. 5
  0
  ~ Dave
  Poniedziałek, 14.02

  Staje się to już nudne. Ale nie przystawajcie bo ten od traugutta i Górnośląskiej zostanie bez pracy haha!

 6. 6
  +2
  ~ kierowca 1
  Poniedziałek, 14.02

  fasola,zapomniałeś jeszcze dodać,że wszyscy czepiają sie kierowców i łupią ich z kasy .jacy oni bardzo pokrzywdzeni.

 7. 7
  +1
  ~ Pawłowicki
  Wtorek, 15.02

  Gdzie jest policja lub staż miejska.Na Grottgera po tej stronie jest zakaz parkowania. A jeśli chodzi o BMW to stały bywalec

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4863088130951