Środa, 7.12.2022, Imieniny: Agata, Ambrozy, Marcin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 137)

05.02.2022, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 137)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy nie popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%25.0 %75.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 137) ( zdjęć 11 )
Dodano: 2022-02-05 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ Grażyna z Malborka
  Sobota, 05.02

  Co jest źle na fot,6,7,8,9?

 2. 2
  +2
  ~ Nagel
  Sobota, 05.02

  6,7 - Na ulicy Stary Rynek obowiązuje zakaz wjazdu dla pojazdów nieupoważnionych. 8 - BMW parkuje na przejściu dla pieszych i na skrzyżowaniu 9 - auto wystaje poza miejsce parkingowe.

 3. 3
  +1
  ~ kierowca
  Niedziela, 06.02

  Grażyno z Malborka-żle jest z twoją znajomością przepisów ruchu drogowego.poczytaj Kodeks Drogowy.czyj powoli ,analizuj,tak żebyś zrozumiała co czytasz.

 4. 4
  +1
  ~ Grażyna z Malborka
  Niedziela, 06.02

  Oglądając zdjęcia skąd ja mam wiedzieć ,że jest tam jakiś zakaz ( 7 zdjęcie ) a co do BMW(8) to nie widzę żadnego przejścia ani skrzyżowania. Może miejscowi wiedzą jakie są znaki i rozkład ulic na starym mieście ale czytelniczka taka jak ja i inni niekoniecznie.

 5. 5
  +1
  ~ Witold
  Niedziela, 06.02

  Szanowni kierowcy przed wjazdem na Starówkę ustawiony jest znak ,,strefa zamieszkania". A więc za tym znakiem możemy parkować tylko w miejscach wyznaczonych. czy to takie trudne?

 6. 6
  +1
  ~ służby nic nie widzą
  Poniedziałek, 07.02

  policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibę przecież.!

 7. 7
  +1
  ~ Mark
  Poniedziałek, 07.02

  Miłośniku Górnośląskiej i Traugutta, może znajdź sobie w końcu jakieś zajęcie, bo widać, że jesteś bezrobotnym konfidentem! A może pi prostu zacznij z nudów budować parkingi? A jak jesteś śmierdzącym leniem to się rozbierz i pilnuj ciuchów. Widać do niczego innego się nie nadajesz.

 8. 8
  +2
  ~ fasola
  Poniedziałek, 07.02

  Jeden z najsłabszych odcinków, tylko jedno zdjęcie 11, formalnie naganne. Reszta, nawet jak ma drobne uchybienia, to nie na tyle by się czepiać. A kilka zdjęc zwyczajnie kuriozalnych. Homo sowietikusy z mentalnościa konfidenta tak się nakręciły już że przekroczyły granicę śmieszności.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95980596542358