Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 109)

15.07.2021, 10:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
 Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 109)
Fot. nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Oceń tekst:

Ocen: 3

%0.0 %100.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 109) ( zdjęć 15 )
Dodano: 2021-07-15 | Fot. nadesłane
0

Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Anna L.
  Czwartek, 15.07

  Ten, kto robi te zdjęcia, niech się weźmie za uczciwą pracę. Kierowcy parkują tam, gdzie jest miejsce wolne. Władze miasta nie zadbały o parkingi przed blokami mieszkalnymi. A podatki płacimy. W mojej wspólnocie sprawa parkingów jest omawiana na corocznych zebraniach od 8 lat. Trzeba zrozumieć kierowców. Co ma zrobić, jak nie ma gdzie zaparkować?

 2. 2
  +7
  ~ mama
  Czwartek, 15.07

  jako piesza uwazam ze w miescie brakuje miejsc do parkowania aut . Nie robcie afery z …

 3. 3
  +1
  ~ Qwerrtyu
  Czwartek, 15.07

  Jeszcze raz pytam, czemu tablice są zasłonięte??

 4. 4
  +5
  ~ Kiko
  Czwartek, 15.07

  Wniosek z tych wszystkich galerii jest taki, że jest za mało miejsc parkingowych. Kiedyś nie było tyle samochodów, miasto nie nadąża za zmianami, więcej miejsc parkingowych i nie będzie aż takiego problemu🙂

 5. 5
  +2
  ~ Fredek
  Czwartek, 15.07

  To żadna afera,ale pokazywanie bezmyślności i głupoty innych,jakby samochód był czymś najważniejszym.

 6. 6
  +4
  ~ ....
  Czwartek, 15.07

  Osoby które robią te zdjęcia mają niezły ból dupy, ludzie połowa tych osób parkuje tak bo pod blokami nie ma miejsca a gdzieś muszą zaparkować . Udajcie się do administratora budynku z pretensjami czemu nie ma parkingów a nie swoje śmieszne żale dodajecie w internecie. Naprawdę musicie mieć ostry ból dupy że tak jadem plujecie!

 7. 7
  --1
  ~ Parkuj z głową.
  Czwartek, 15.07

  Jeszcze jak pojawi się kolejny tekst, że w mieście jest za mało miejsc parkingowych to ostrzegam, że odnajdę tego autora i odręcznie wytłumaczę mu jak bardzo się myli. Trzeba zawsze parkować zgodnie z przepisami i nic nie usprawiedliwia tych zachowań. JEŚLI PARKUJESZ SAMOCHÓD TO TYLKO TAK, ABY BYŁO TO PRAWIDŁOWE. NAWET GDYBY TAKIE MIEJSCE BYŁO ZNACZNIE ODDALONE. Parkuj nawet na Modrzewinie, albo na parkingu pod Elblągiem.

 8. 8
  +2
  ~ Czekam
  Czwartek, 15.07

  Za mało miejsc parkingowych.

 9. 9
  0
  ~ Dawid
  Piątek, 16.07

  Ja rozumiem, zdarzają się nierozgarnięci kierowcy. Tacy, którzy przez swoją bezmyślność, albo nierozwiniętą wyobraźnię, blokują przejście chodnikiem czy parkując przed przejściem zasłaniają widok na zbliżających się do przejścia pieszych, parkują na dwóch miejscach czy nawet stają zbytblisko drzwi drugiego auta, uniemożliwiając ich otwarcie... są to zachowania godne potępienia ale kurwa!? po co udostepniac zdjecia auta zaaprkowanego na trawie? Jakiekolwiek miejsce niewyznaczone jest dla was powodem do potępienia? Uszami rusz. Do włożu ryż!

 10. 10
  +1
  ~ tiger
  Piątek, 16.07

  Za malo miejsc parkingowych.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95158314704895