Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 107)

07.07.2021, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 107)
Fot. nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 107) ( zdjęć 14 )
Dodano: 2021-07-07 | Fot. nadesłane
0

Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Adi
  Środa, 07.07

  W sumie wchodzę w te artykuły tylko po to by sprawdzić czy nie ma tu mojego auta xD

 2. 2
  0
  ~ Górnośląska i Traugutta
  Czwartek, 08.07

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia

 3. 3
  0
  ~ Blick
  Czwartek, 08.07

  Słoneczna, Zielona - też przejścia pozastawiane, i Policjanty napewno to widzą jadąc na lub z boiska Sp 23.

 4. 4
  0
  ~ odiprofanumvulgus
  Czwartek, 08.07

  Głąb nie rozumie, że Górnośląska i Traugutta to okolica blokowisk, kilku domów wielorodzinnych bez parkingu, domów jednorodzinnych z małymi posesjami, kilku sklepów, zaskoczenie: bez parkingu, paru szkół, przedszkola i dwóch parków. Głąb nie wie, że w takim rejonie potrzebne są PARKINGI. Głąb jest za tępy (pewnie dlatego nie ma PJ) by wiedzieć, że samochód to nie parasol i nie wezmę go pod pachę. Ani nie portfel, który wezmę w dłoń lub do kieszeni i z nim pójdę. Do domu, sklepu, cioci Jadzi z Władysława IV. Na Traugutta nie ma miejsca na samochody, a są mieszkania. Czyli ludzie, część z nich ma samochody. Pobliska Władysława IV to 4 bloki po 6 klatek i 24 mieszkania w każdej klatce. A parkingi mają TRZY! Każdy starcza na jakieś 2-4 klatki. W zależności od zmotoryzowania. Wieżowce? Gorzej!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0350098609924