Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 92)

17.05.2021, 16:40:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 92)

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.

 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 92) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-05-17 | Fot. Adrian Sajko
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ Prawda
  Poniedziałek, 17.05

  Ponownie napiszę, że maniacy dalej swoje. Macie jakąś manię prześladowczą czy co ? Przez nawet źle zaparkowany samochód jeszcze nikt nie zginął. Przypieprzcie się raczej do tych grasantów i dziczy na rowerach. Jeżdżą jak chcą, gdzie chcą i wszystkich innych mają gdzieś. O stosownych przepisach ruchu drogowego nawet nie ma co wspominać, bo ich to przecież nie dotyczy... święte krowy. Im wszystko wolno.

 2. 2
  +3
  ~ fe42
  Poniedziałek, 17.05

  Idziesz sobie i idziesz Odziezową i nagle chodnik sie konczy bo zaczyna parking..... Kto to wymyslil ?@?@!?!?!

 3. 3
  +6
  ~ ŁUTUTUTU
  Poniedziałek, 17.05

  Te autka pokracznie zaparkowane pod sądem to na pewno pracowników.... sądu.

 4. 4
  +6
  ~ Policjant
  Poniedziałek, 17.05

  Czekam z utęsknieniem na niekończący się cykl MISTRZOWIE PIRACTWA ROWEROWEGO.

 5. 5
  +1
  ~ Górnośląska i Traugutta
  Wtorek, 18.05

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia!

 6. 6
  +2
  ~ jkhj
  Wtorek, 18.05

  @Policjant, ja też. I na operę mydlaną "Notoryczni samobójcy" o pieszych, dla których "samochód ZAAWSZE mas się zatrzymać!". Bo ten aktualny tasiemiec jest już strasznie nudny.

 7. 7
  --1
  ~ -ccccc
  Wtorek, 18.05

  do ~ jkhj -samochody mogą wjeżdżać i parkować na chodniku,a piesi na ulicę nie mogą wejść?poza tym zapoznaj się z przepisami ,dotyczącymi przejścia dla pieszych.nikt nie wbiega na ulicę gdzie popadnie.

 8. 8
  0
  ~ vrain
  Wtorek, 18.05

  @ccc++, a to chyba nie mieszkasz w Elblągu. Łażenie po jezdni, przechodzenie w dowolnych miejscach i nie oglądanie sprawdzanie czy coś jedzie to norma w wielu miejscach.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.83580708503723