Niedziela, 23.01.2022, Imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 90)

08.05.2021, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 90)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 90) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-05-08 | fot. nadesłane
0

Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Autor
  Sobota, 08.05

  Że pod blokiem stają na trawniku to mnie nie dziwy, brak miejsc parkingowych w Elblągu to jest wręcz zmora kierowców. Najlepiej sprzedać każdy kawałek ziemi pod blok a później lamentować.

 2. 2
  --3
  ~ Pil
  Sobota, 08.05

  Połowa z tych zdjęć jest prawidłowo zaparkowane a że brakuje wolnych miejsc ....

 3. 3
  +2
  ~ policyjant
  Sobota, 08.05

  do -Pil,ja nie wiem czy musisz udać się do okulisty ,czy nie znasz przepisów? ani jeden samochód nie jest prawidłowo zaparkowany.brak miejsc parkingowych nie upowaznia nikogo do łamania prawa.ok.3 lata temu została powołana komisja,która miała zająć się tym problemem.efekty jej pracy widzimy co kilka dni na zdjęciach.dziękujemy wam za skuteczność panowie radni.czas pakować saszetki.do zobaczenia przy urnie.

 4. 4
  +4
  ~ Ludzie
  Sobota, 08.05

  90 raz ten serial ile kasy uciekło bo mandatów nie dostali. A w Elblągu bieda budżet kasy potrzebuje.

 5. 5
  +1
  ~ Wybor
  Sobota, 08.05

  Albo ogródki,trawniczki albo parkingi. Na wielu zdjęciach to widać. Po prostu nie chce się nikomu reagować.

 6. 6
  +7
  ~ Kkk
  Sobota, 08.05

  Wiele zdjęć zrobionych zostało na zatorzu. Jako była mieszkanka tej dzielnicy wiem że nie ma tam miejsc parkingowych i nie dziwię się ludziom którzy parkują tam jak się tylko da. Zamiast planować budowę kolejnego wieżowca przy biedronce powinni zainwestować w parking dla obecnych mieszkańców tej dzielnicy.

 7. 7
  --2
  ~ Anonim
  Sobota, 08.05

  Do: Kkk, czy ja wiem czy jeden mały parking by wystarczył? Może jedynie na wieżowce na malborskiej, a co z resztą dzielnicy??? Co z resztą miasta to już nie wspomnę... Każdy patrzy tylko na nas kierowców, jacy to my źli, bo pieszemu zabraliśmy niecałe 2m szerokości chodnika, który w wielu miejscach w Elblągu jest bardzo szeroki i taki mały zajety kawałek chodnika jest (mogę dać sobie rękę uciąć) niezauważalny przez pieszych.... Ludzie... Otwórzcie oczy... Teraz średnio na rodzinę przypadają 2 samochody, mam wam policzyć ile miejsc parkingowych (pomijając sklepowe) jest w Elblągu??? Sam jeździłem z jedzeniem do ludzi i widziałem jak ludzie stają, czasami to oczy przecierałem, ale spójrzcie ile jest miejsc parkingowych na osiedlach czy przy blokach.... Pozdro...

 8. 8
  +6
  ~ errtt
  Niedziela, 09.05

  Tylko burak parkuje na całym chodniku - tam chodzą m.in. dzieci, starsze osoby, czy piesi z wózkami dziecięcymi. Niestety w Elblągu mamy wielu prostaków. Tylko co robi Straż Miejska? Likwidacja nierobów.

 9. 9
  +1
  ~ ki
  Niedziela, 09.05

  A kto się w końcu zajmie rowerzystami (kolarze), którzy poruszają się po ulicy, a nie po specjalnie wybudowanych dla nich ścieżkach rowerowych !

 10. 10
  +3
  ~ ki
  Niedziela, 09.05

  do errtt - straż miejska co robi - czeka na zgłoszenie !

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0759749412537