Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 91)

13.05.2021, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 91)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%75.0 %25.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 91) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-05-13 | fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Prawda
  Czwartek, 13.05

  A maniacy dalej swoje. Macie jakąś manię prześladowczą czy co ? Przez nawet źle zaparkowany samochód jeszcze nikt nie zginął. Przypieprzcie się raczej do tych grasantów i dziczy na rowerach. Jeżdżą jak chcą, gdzie chcą i wszystkich innych mają gdzieś. O stosownych przepisach ruchu drogowego nawet nie ma co wspominać, bo ich to przecież nie dotyczy... święte krowy od filozoffi Kalego.

 2. 2
  +5
  ~ widz
  Czwartek, 13.05

  zdjecie nr 16 bezmozg z NEBowa przechodzilem i widzialem jak wiesniaki stali przy sexshopie. chyba kupowali najmniejsze gumki ha ha ha

 3. 3
  +7
  ~ pop
  Czwartek, 13.05

  czy w tym konkursie są nagrody ?

 4. 4
  --6
  ~ BODZIO
  Czwartek, 13.05

  Piratów drogowych ,przyszłych zabójców ścigać,Brak miejsc to częste złe parkowanie,

 5. 5
  +4
  ~ przykład.
  Czwartek, 13.05

  W Gdańsku przyjeżdza laweta straz miejska zabierają auta natychmiast.a Elbląg to połowa nierobów ,ze słomą w butach.

 6. 6
  +3
  ~ Głos Ludu
  Czwartek, 13.05

  Mam kilka refleksji na temat serii tych reportaży: 1. Czemu one mają służyć ? ( edukacji społeczeństwa ? podjudzania społeczeństwa ? Czy tez zwyczajnie podbijania kliknięć w artykuł, czyli Państwa zarobkowi? )2. Czy powyższe wykroczenia KRD są zgłaszane straży miejskiej/ Policji i czy ona coś z tym robi? Jako dziennikarze? moglibyście się przysłużyć temu miastu i monitorować proces..3. Czy redakcja wie, ze zgodnie z KRD parkowanie na chodniku jest dozwolone pod warunkiem, ze jest 1,5 metra wolnego chodnika po zaparkowaniu jednocześnie nie ma w danym miejscu zakazu zatrzymywania się a droga nie jest o dużym natężeniu ruchu ? ( po co zatem szczujecie ludzi i również takie zdjęcia zamieszczacie ?)

 7. 7
  +6
  ~ kierowca 1
  Czwartek, 13.05

  to nie są mistrzowie tylko miszcze parkowania.jak brak kultury i nieznajomość przepisów można tłumaczyć brakiem miejsc parkingowych?

 8. 8
  +4
  ~ uiy22
  Piątek, 14.05

  Takim mądrym nie wolno nawet coś powiedzieć że zrobił żle .Straszy jeszcze.A gdzie policja i lawety . Firma by zarobiła .

 9. 9
  --1
  ~ Ciekawski
  Piątek, 14.05

  Po 1 przez źle zaparkowany samochód można zginąć. Po 2 nie które zdj. są szukaniem dziury w całym.

 10. 10
  +1
  ~ Górnośląska i Traugutta
  Poniedziałek, 17.05

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia! Zdjęcie nr 2 pokazuje co za kierowca idiota!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0091259479523