Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 88)

02.05.2021, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 88)
Fot. Nadesłane
REKLAMA

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 88) ( zdjęć 15 )
Dodano: 2021-05-02 | fot. nadesłane
0

Komentarze do artykułu (11)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Kabanos
  Niedziela, 02.05

  Zrobilam takiej artystce fote jak zaparkowala na srodku chodnika. Nyla widoczna rejestracja auta, marka i Pani kierowca. Wyslalam to Komendzie. Otrzymalam w e-mailu zaproszenie do zlozenia wyjasnien. Widocznie troche za malo danych mieli, zeby taka Pania kierowce ukarac. Oni sa zajeci mandatami za brak kagancow, i maja wyrabane na wszystko.

 2. 2
  +2
  ~ Policjant
  Niedziela, 02.05

  Ja jakoś nie jestem zajęty mandatami za brak kagańców. Mam 26 lat służby, a mimo to nie mam wyrąbane na wszystko.A powinienem ...

 3. 3
  +1
  ~ Janusz
  Poniedziałek, 03.05

  Zubożenie intelektualne osób posiadających samochody (zwane autami).

 4. 4
  +1
  ~ kierowca 1
  Poniedziałek, 03.05

  @ ~ Kabanos,to zaproszenie przysłali żeby zniechęcić ciebie do takich działań.wiem coś o tym.

 5. 5
  --1
  ~ AD
  Poniedziałek, 03.05

  SERIAL o kolkach zza kierownicy.

 6. 6
  +3
  ~ Johny
  Poniedziałek, 03.05

  Niestety, tak działa policja - jak wspomniano robią dużo by ludzi zniechęcić do reakcji i działania, Pani by skorzystała z zaproszenia, podejrzewam, że zaproszeń było by jeszcze więcej i .. brak podstawy do ukarania parkującej, mi np. kiedyś powiedziano, że nie widać co jest za kadrem zdj. i dano do zrozumienia, że jestem prowokantem.

 7. 7
  0
  ~ Jacek
  Poniedziałek, 03.05

  Przepraszam bardzo, ale nie widzę żeby jakiekolwiek z tych aut zaparkowane było tak, żeby pieszy miał problem z jego ominięciem. Poza tym proponuje władzom miasta, żeby zainteresowały się tym i utworzyli dodatkowe miejsca parkingowe? W szczególności przy blokowiskach gdzie mieszka duża liczba mieszkańców.

 8. 8
  0
  ~ Ja
  Poniedziałek, 03.05

  Nie wiem co za dzban robił te zdjęcia ale proponuję aby poszedł je robić w godzinach wieczornych to wtedy zobaczy jak kierowcy upychają gdzie mogą auta,byleby tylko zaparkować.

 9. 9
  0
  ~ Artur
  Poniedziałek, 03.05

  W którym miejscu nissan z drugiego zdjęcia jest źle zaparkowany? Bo nie wygląda na to żeby blokował w jakiś sposób chodnik lub wjazd. Komuś materiału chyba brakuje na kolejne galerie

 10. 10
  +2
  ~ Dziadek
  Poniedziałek, 03.05

  Na 16 zdjęciu ciekawe co było pierwsze, auto, czy schody?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1149260997772