Piątek, 12.04.2024, Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 86)

25.04.2021, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 86)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 7

%42.9 %57.1


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 86) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-04-25 | fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ 86
  Niedziela, 25.04

  Tu pokazana jest bezradność służb w Elblągu. Wstyd to.malo powiedziane.

 2. 2
  +8
  ~ WaWa2020
  Niedziela, 25.04

  Jestem mieszkańcem tego bloku, i niestety musimy znosić, że mieszkańcy najczęściej z domków po drugiej stronie ulicy parkują nam pod oknami, przykład tego furgonu na końcu, którego Właściel ma dużą posesję mogącą pomieścić kilka takich samochodów ale woli parkować pod naszymi a nie swoimi oknami, żeby sobie nie smrodzić, kiedyś był tu trawnik, teraz jest klepisko i pogwałcone jest szereg przepisów tj odległość od budynku, zajeżdżony trawnik i co i nic, policja tu nie zagląda, najgorzej to w zimie kiedy uruchamiają te rzęchy, hałas smród, do kompletu brakuje jeszcze samochodu do holowania pojazdów który tu stawia facet mieszkający na ul. Cichej. zresztą to nie jest pierwsze zdjęcie zamieszczone przez Was i też widoczny był ten biały furgon i co i jak stoi tak stał.Pozdrawiam.

 3. 3
  --7
  ~ Dzidek
  Niedziela, 25.04

  Chodzi siwy stary dziadek z aparatem i szuka sensacji h...a do du..y.

 4. 4
  +4
  ~ obserwator
  Poniedziałek, 26.04

  cebulaki przywieźli swoje nawyki i się ich nie pozbędą.jedynie drastyczne kary mogą to zmienić,ale cóż skoro służby nie reagują.

 5. 5
  +3
  ~ pa
  Poniedziałek, 26.04

  ten osioł z fotki 4 dziś rano parkował na chodniku na Traugutta 59

 6. 6
  +5
  ~ Gór
  Poniedziałek, 26.04

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdza sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia!

 7. 7
  +4
  ~ widz
  Poniedziałek, 26.04

  a ja się zastanawiam ,do czego służą krawężniki?jeżeli samochody mogą parkować na chodnikach,to wstawianie krawężników jest bez sensu.utrudnia to parkowanie i znacznie zwiększa koszt budowy drogi.

 8. 8
  --2
  ~ Barbi
  Poniedziałek, 26.04

  Ale heca to jest Polska byłam 2 lata temu na wycieczce w Rzymie tam parkują jak popadnie na chodniku ulicy przy pasach nikt tam uwagi nie zwraca ważne żeby nikomu nic się nie stało a u nas to przeszkadza tamto przeszkadza masakra po co u nas takie szerokie chodniki po co u nas takie szerokie zieleńce tylko psie kupy się walają i pełno śmieci zamienić na parkingi i po temacie pojazdy będą mieć gdzie parkować a tak parkują jak popadnie szok to jest Polska to jest Elblągowo

 9. 9
  +5
  ~ Shakira
  Poniedziałek, 26.04

  VW T5 to pijaczka kolarzyny. Pewnie napił się i zapomniał gdzie go zostawił.

 10. 10
  +2
  ~ uiy22Pan
  Poniedziałek, 26.04

  No i co piszecie ,piszecie a słuzby i tak tego nie czytaja i nie widza .To pytanie za co im sie płaci .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2734320163727