Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 76)

20.12.2020, 13:35:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 76)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%66.7 %33.3


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 76) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-12-20 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ zaoczny
  Niedziela, 20.12

  zanim skrytykujemy część tych kierowców zastanówmy się dlaczego w niektorych rejonach Elbląga od 40 lat nie powstalo ani jedno miejsce parkingowe , do niedawna było tak na Osiedlu blokowym -Kościuszki - Sienkiewicza .

 2. 2
  +10
  ~ Prawda
  Niedziela, 20.12

  Lepiej róbcie zdjęcia nieoświetlonym rowerzystom przemykającym po chodnikaxh i przejściach dla pieszych. Oni udają, że są widoczni.

 3. 3
  0
  ~ Kontrapas .
  Niedziela, 20.12

  Normalka na Zawdzie .

 4. 4
  +2
  ~ Serial trawa 76
  Niedziela, 20.12

  Chyba nigdy w Elblągu służby nie zareagują. Dlaczego, czy są???

 5. 5
  +2
  ~ Prawda
  Niedziela, 20.12

  Po chodnikach jada podchmieleni bo na jezdni by ich j,,,li.

 6. 6
  +10
  ~ kierowca 1
  Niedziela, 20.12

  jestem zdecydowanym przeciwnikiem nieprawidłowego parkowania,ale skoro tyle atykułów i żadnej reakcji ,to nie widzę dalszego sensu kontynuacji.nic tu sie nie zmieni.może lepiej zająć się właścicielami psów .1 na 10 sprzata po swoim pupilu.każdy park w mieście powinien służyć mieszkańcom do rekreacji a jest wychodkiem dla psów.nie wspomnę już o takich kwiatkach jak psie odchody na chodnikach.

 7. 7
  +2
  ~ Elb.
  Niedziela, 20.12

  Podatek od psa wprowadzić 50zł miesiecznie.Tak jak było dawniej.

 8. 8
  0
  ~ Dziadu parkingowy.
  Niedziela, 20.12

  Tak trzeba budować parkingi, bo to największy problem miasta. Mamy już wystarczającą ilość żłobków, przedszkoli, szkół, wyższych uczelni, prężnych zakładów pracy poszukujących wciąż pracowników czy naprawdę wspaniałą służbę zdrowia zabezpieczoną wysokiej jakości placówkami medycznymi. Także teraz budujmy parkingi, bo coraz bogatsi nasi mieszkańcy chcą prawidłowo i bezpiecznie parkować. A ponieważ są praworządni i zdyscyplinowani to im się to należy. A to parkowanie na trawnikach czy bezpośrednio pod oknami i to tyłem pojazdu do okien to tylko przypadek. Właśnie po takim parkowaniu taki kierowca w domu siedzi smutny i zestresowany, że musiał tak pozostawić tam samochód. Ten fakt spędza mu sen z powiek. BUDUJMY PARKINGI BO TO NAJWYŻSZE DOBRO !

 9. 9
  +1
  ~ żyrafa
  Niedziela, 20.12

  50zł miesięcznie? żarty jakieś.500zł miesiecznie plus do tego obowiązkowy wykup odpowiedniej ilości woreczków.

 10. 10
  +10
  ~ Wawrzyniec
  Niedziela, 20.12

  Patrząc na te zdjęcia widać, że większość zrobiona na Zawadzie. Świadczy to nie o tyle źle zaparkowanych samochodach, ale o bierności spółdzielni Zakrzewo. Tyle ludzi tam mieszka a o nowych parkingach ani widu ani słychu. WSTYD dla zarządzających, że nic z tym nie robią!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3174588680267