Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 75)

13.12.2020, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 75)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 75) ( zdjęć 15 )
Dodano: 2020-12-13 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Wkurzona elblążanka
  Niedziela, 13.12

  Nędzny pseudo redaktorek/redaktorka szuka taniej sensacji. W większości tych zdjęć samochody stoją prawidłowo zaparkowane. To ze miejsca parkingowe nie są wyznaczone nie oznacza ze parkować nie wolno. Od tego są odpowiednie oznakowania. Zanim cokolwiek opublikujecie to warto zapoznać się z zasadami. To nic nie boli. Jeszcze chwila a będziecie robić zdjęcia ludziom na prywatnej posesji, bo krzywo zaparkowane auto zobaczycie. Łatwo jest się wybronić informacją ze zdjęcie jest nadesłane. Wasz portal już od dawna sięga mułu. Zajmijcie się lepiej promowaniem disco ***a , bo to Wam najlepiej wychodzi. Dno!

 2. 2
  0
  ~ Serial 75
  Niedziela, 13.12

  Ech sluzby to wasza praca tak wygląda że tylu łamie przepisy.

 3. 3
  +3
  ~ zawada
  Niedziela, 13.12

  Zdjęcie 1 to ul. Okulickiego. Zapraszam wieczorem to naliczymy w ten sposób zaparkowanych aut 10-15. Jest to normalne parkowanie w tym terenie.

 4. 4
  +6
  ~ Prawda
  Niedziela, 13.12

  Właśnie ! Przez nawet złe parkowanie nie nie zginął i nie został kaleką. Zatem proponuję skoncentrować się redakcji na nieoświetlonych rowerach przemykających po mieście i przyjeżdżacie beztrosko przez przejścia dla pieszych. Sukces medialny murowany !

 5. 5
  +4
  ~ ddf
  Niedziela, 13.12

  Ludzie cy wam nigdy nie zdarzyło sie nieprawidłowo zaparkować. ...?

 6. 6
  0
  ~ Wkrótce 100 odcinek sagi
  Niedziela, 13.12

  I zero reakcji służb mundurowych w mieście, brawo :) Sukces władzy. "Bezpieczny Elbłąd"

 7. 7
  0
  ~ hg
  Poniedziałek, 14.12

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdza i nic! na Traugutta 59 jakaś tępa gruba sklepowa od Ewki parkuje na środku chodnika!

 8. 8
  +1
  ~ policyjant
  Poniedziałek, 14.12

  oj ,oj wkurzona ,jezeli wg ciebie wiekszość jest prawidłowo zaparkowana to radzę samej zapoznać sie z przepisami.nie twierdze ,że wszystkie ale wiekszość kwalifikuje sie na mandat.kodeks drogowy się kłania.

 9. 9
  +1
  ~ fasola
  Poniedziałek, 14.12

  Tylko 4 i może 15 jest tu zasadnie. Zasłanianie skrzyżowań (zdj.4) to realne powodowanie zagrożenia. Reszta to radzenie sobie w miejscach nieuczęszczanych, osiedlowych. Moze lepiej wypuszczać takie zestawienia rzadziej, po dochodzi do tego, że przy większości zdjęć mam negatywną ocenę fotografa a nie parkującego.

 10. 10
  +1
  ~ Parkuję jak Jacek K.
  Poniedziałek, 14.12

  Po 1 stycznia przyszłego roku skala złego parkowania będzie systematycznie wzrastać. To efekt zmian w organizacji komunikacji miejskiej. Zmiany te spowodują, że znaczna liczba naszych mieszkańców będzie zmuszona do zakupu samochodu, gdyż nowy układ komunikacji autobusowej nie pozwala na bezproblemowe dojazdy do pracy oraz innych nieodzownych miejsc docelowych jak szpital wojewódzki, dworzec, szkoły, urzędy czy placówki bankowe. Stąd wzrastająca liczba prywatnych samochodów, gdzie już teraz brakuje miejsc parkingowych, zmusi ludzi do łamania przepisów związanych z parkowaniem.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6005079746246