Czwartek, 20.01.2022, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 56)

26.07.2020, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 56)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 

Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.



Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 56) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-07-26 | Fot.Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Znowu
  Niedziela, 26.07

  Chyba kolki nie kierowcy. Są zdjęcia a GDZIE mandaty.

 2. 2
  +2
  ~ anton
  Niedziela, 26.07

  Po co te zdjęcia jak nic nie jest robione jak rowerzyści jeżdżą po chodnikach to malują znaki na chodniku zakaz jazdy

 3. 3
  +7
  ~ Xxx
  Niedziela, 26.07

  Wyslalem na komende i zadnej odpowiedzi na zdjecie wiec maja w dupie jak parkuja

 4. 4
  +1
  ~ Pickup
  Poniedziałek, 27.07

  Jak miał inaczej zaparkować tym pickupem , chyba lepiej że stoi lekko na chodniku niż jakby miał mu tył wystawać na ulice

 5. 5
  +2
  ~ jeden dwa
  Poniedziałek, 27.07

  tyle odcinków i nic, zero reakcji i policji i straży miejskiej, pieniądze leżą na wyciągnięcie ręki, na Górnośląskiej i Traugutta pełno parkujących na chodnikach i trawnikach!

 6. 6
  --3
  ~ Otto
  Poniedziałek, 27.07

  Foto 2 , 9 i 10 nie kumam? 2 zrobione jak ktoś parkuje lub wyjeżdża? A 9 i 10 komu przeszkadzają?

 7. 7
  +5
  ~ fon Braułn
  Poniedziałek, 27.07

  Otto zd.2 zastawił cały chodnik , 9,10 stoja na chodniku

 8. 8
  --3
  ~ Otto
  Poniedziałek, 27.07

  fon Braułn OK, jeśli ten z 2 tak zaparkował ale widzimy tylko zdjęcie, na którym równie dobrze może dopiero wjeżdżać lub wyjeżdżać, ewentualnie ustawić się na chwilę i rozładować. Jakoś nie wierzę, że istnieje taki geniusz, który mając z tyłu metr przestrzeni, tylko dojechać, specjalnie zostawia samochód na chodniku. Jeśli chodzi o 9 i 10, to stoją na chodniku ale ze zdjęć wynika, że w takich miejscach, że nawet jak ktoś wózkiem jedzie, to mu nie przeszkadzają. A i na zdjęciech nie widać jakiegoś olbrzymiego natężenia ruchu pieszych. Dlatego te fotki wydają mi się co najmniej naciągane.

 9. 9
  +2
  ~ żyrafa
  Poniedziałek, 27.07

  drogi otto ,zapoznaj się z przepisami ruchu drogowego,a potem wypisuj swoje mądrości.samochody 9 i 10 może nikomu w tej chwili nie przeszkadzają,ale starówka jest strefa zamieszkania.co się z tym wiąże ,doczytaj w kodeksie drogowym.mam nadzieję ,że nie posiadasz prawa jazdy ....

 10. 10
  --3
  ~ Otto
  Poniedziałek, 27.07

  Droga żyrafo musisz być bardzo nieszczęśliwą i złośliwą osobą. Wystarczyło napisać, że te samochody są zaparkowane w strefie zamieszkania. A dla twojej wiadomości mam prawo jazdy ale nie mieszkam w Elblągu (ani Polsce) od 30 lat i nie wiem, że to starówka, a tym bardziej jakie tam są znaki drogowe.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.98820996284485