Wtorek, 16.08.2022, Imieniny: Nora, Joachim, Roch
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STRAŻ MIEJSKA

Dziecko w stanie upojenia alkoholowego na placu zabaw!

21.04.2022, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dziecko w stanie upojenia alkoholowego na placu zabaw!
Fot. Straż Miejska w Elblągu

W piątek (15.04.2022r.) po godz. 14, choć pogoda nie rozpieszczała, na placu zabaw Dolinka bawiły się dzieci. Dzieci bawiły się samodzielnie, grupkami, a inne bawiły się pod czujnym okiem rodziców. Na placu znajdowała się również grupka nastolatków - ciężko stwierdzić czy się bawili?

 

Dwójka kuzynostwa bawiąca się samodzielnie - bez opieki rodziców - chłopiec 11 lat oraz dziewczynka 13 lat zauważyli, że w grupie nastolatków jest dziwnie zachowująca się dziewczynka. Dziewczynka nie była w stanie utrzymać równowagi, a towarzyszące jej osoby (dzieci) naśmiewały się z niej i próbowały wymusić pewne niebezpieczne zachowania, np. próbowały dziewczynkę spuścić ze ślizgawki głową skierowaną do dołu.

 

Zaniepokojone bezczynnością osób dorosłych przebywających na placu kuzynostwo zadzwoniło po pomoc do swojej mamy, a zaalarmowana mama po pomoc do Straży Miejskiej. Dzieci, które zadzwoniły po pomoc, choć znały numer alarmowy obawiały się, że nie zostaną potraktowane przez służby poważnie.Czym podyktowany był brak reakcji ze strony dorosłych? Tego nie dowiemy się.

 

Nastolatka, jak się okazało 12-latka był w stanie upojenia alkoholowego, została przekazana rodzicom. Dzięki czujnej reakcji kuzynostwa na szczęście tym razem nie doszło do tragedii.

 

Straż Miejska w Elblągu

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (12)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ żyrafa
  Czwartek, 21.04

  pokłosie 500+

 2. 2
  --16
  ~ Bsp
  Czwartek, 21.04

  Ciekawe, skąd było to dziecko, jakiej narodowości i jak się to stało że mała się tak wstawiła? Bardzo skąpo się tutaj informuje o całej sprawie a zwłaszcza o tej dziewczynce.

 3. 3
  --9
  ~ Ricky
  Czwartek, 21.04

  Wielkie halo, już się nawet napić nie można

 4. 4
  +12
  ~ szok
  Czwartek, 21.04

  skandal co sie wyprawia w tym elblagu, sodoma i gomora, haslo robta co chceta wpojone juz na stale. wolne media, i moje cialo moj wybor , wlasnie wychodzi bokiem i odbija sie czkawka.

 5. 5
  --3
  ~ mieszkaniec
  Czwartek, 21.04

  Podobno jest monitoring. Pytam się po co?

 6. 6
  0
  ~ bn
  Czwartek, 21.04

  boże napisane jak masło maślane, widać że to straż miejska

 7. 7
  +3
  ~ Zosia
  Czwartek, 21.04

  Niestety młodzież to zmora placu zabaw Dolinka nastoletnie towarzystwo nie dające pobawić się dzieciom do tego idąc w stronę Agrikola miżdżaca się młodzież na ławkach.Słaba wizytówka tak fajnego miejsca

 8. 8
  +6
  ~ Co za dno
  Czwartek, 21.04

  Tak się bawi, tak się bawi patola. 12 lat i alkohol

 9. 9
  +3
  ~ Emil
  Czwartek, 21.04

  Wioooosna ooooo

 10. 10
  +1
  ~ Tata
  Czwartek, 21.04

  Dziisiaj bardzo podobnie zachowujaca sie grupka z nastoletnim grubaskiem czujacym sie bezkarnie... Na zjezdzalni stal na srodku zwracalem mu 3 razy uwage odpowiadal coos po ukrainsku czul sie nidetykalny.. Pozniej podchodzil do dziecki i pytal czu pala fajki.. Pomagajmy ukrainie a oni pokaza co to ukraina w Polsce :)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2945148944855