Piątek, 14.08.2020, Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2019

„Dziękujemy za rodzinną atmosferę”. Za nami Studniówka Szkoły Muzycznej – zobacz zdjęcia

09.02.2019, 13:00:17 Rozmiar tekstu: A A A
„Dziękujemy za rodzinną atmosferę”. Za nami Studniówka Szkoły Muzycznej – zobacz zdjęcia
fot. Majka Brejdak
- Dziękujemy za rodzinną atmosferę, wyrozumiałość i zrozumienie dla czasem zagubionych artystycznie dusz – tak maturzystka Zuzanna Markowska rozpoczęła Studniówkę Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych. Zobacz zdjęcia.
 
Wczoraj, 8 lutego, w Hotelu Młyn odbyła się Studniówka ZPSM. - Mamy nadzieję, że dzisiejsza noc będzie niezapomniana i będziecie wspominać ją z uśmiechem jeszcze długo – dodała Zuzanna Markowska.
 
W tak ważnej chwili dla maturzystów i kadry pedagogicznej głos zabrali dyrektor szkoły Andrzej Korpacki i wicedyrektor ds. muzycznych Wiesław Pająk. Wicedyrektor ds. ogólnokształcących Maria Wrońska ze względów rodzinnych nie mogła uczestniczyć w Studniówce.
 
 
A propos atmosfery przykład idzie z góry. Oto ludzie, którym należą się nasze wyrazy wdzięczności za motywowanie nas, zapewnianie bezpieczeństwa, a także czasem za pobłażliwość dla wybryków młodości
 
– zapowiadał maturzysta Damian Bojanowski.
 
- Pani Maria Wrońska prosi o wybaczenie, pozdrawia wszystkich i życzy miłej zabawy – mówił Andrzej Korpacki tłumacząc nieobecność wicedyrektor. - Bardzo chciała tu być, ale wynikły sprawy... nie podlegające dyskusji.
 
Dyrektor szkoły przyznał, że to wyjątkowy dzień również dla niego. - Dzisiaj spotykamy się w nieskrępowanej atmosferze. Widzę same radosne, uśmiechnięte twarze. Mam nadzieję, że atmosfera tego Balu będzie długo pamiętana. Cytując Mistrza Jana z Czarnolasu „Cóż by rok bez wiosny chcieli, ci którzy chcą, by młodzi nie szaleli”. Już w dawnych czasach zostało to zanotowane i uprawomocnione, co dzisiaj przeszło wręcz do kanonu literatury – mówił Andrzej Korpacki.
 
Jak dyrektor określiłby swoich maturzystów?
 
Każdy człowiek ma jakiś swój osobisty kod, wewnętrzną harmonię, behawioralny odcisk palca. W Waszym przypadku jest to talent, ambicje, dążenie do sukcesu. Mam nadzieję, że ten sukces osiągniecie, bo to potraficie. My kształcimy Was dla kultury, a kultura jest niczym innym jak urzekaniem drugiego człowieka. Wy to potraficie
 
– podkreślił Andrzej Korpacki.
 
 
Maturzyści dziękowali każdemu nauczycielowi z osobna, a także byłej już dyrekcji szkoły. - Nie zapomnieliśmy o równie dla nas ważnych przez 13 lat nauki w szkole pani Grażynie Marusie i Bogusławowi Stolerskiemu – dodał Damian Bojanowski.
 
Słowa uznania uczniowie skierowali też w stronę rodziców. - Dziękujemy naszym rodzicom, którzy nas wspierają, mobilizują oraz zawsze są przy nas. Pomagali nam w organizacji koncertu i obecnego spotkania – mówił Damian Bojanowski.
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Studniówka Szkoły Muzycznej ( zdjęć 139 )
Dodano: 2019-02-09 | fot. Majka Brejdak
0

Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Elb58
  Sobota, 09.02

  Niektóre kreacje młodych przyszłych maturzystek,to jak na galę oskarową,a nie na studniówkę i te ostre makijaże...ale większość pań ma kreację ,jak na studnówkę przystało🤗😀

 2. 2
  +1
  ~ Barbi
  Sobota, 09.02

  To fakt masz rację ale to widać we wszystkich balach malowane lale po prostu za dużo tego wszystkiego niby ładne dziewczyny a taka tapetę na siebie włożyli rodzice a w szczególności powinni zakazać z takim makijażem i wystrojem bez przesady ZGADZAM się z komentarzem wyżej pozdrawiam

 3. 3
  +3
  ~ Dumna ze swoich
  Sobota, 09.02

  Studniówka to pierwszy dorosły bal. Piękna suknia, fryzura i makijaż podkreślają wyjątkowość tej uroczystości. Przesada? To raczej przyjście w jeansach lub wyzywającej kreacji. Wszyscy maturzyści zachowali umiar, wykazali się wysoką kulturą osobistą. I za to im dziękuję 😘 Dumna ze swoich.

 4. 4
  --1
  ~ Ewcia
  Niedziela, 10.02

  Prostaki,studniówka to impreza wieczorowa ,gala,wydarzenie i taki tez strój obowiązuje ,ale jak się nigdzie nie wychodzi albo ,,jak wstałaś tak przyszłaś ,,to gratulacje ,bo komentują ci co sobą nic nie prezentują ,ani intelektu ani wyglądu

 5. 5
  0
  ~ Barbi
  Niedziela, 10.02

  Do EWCI ty chyba nie wiesz co piszesz i sama siebie nie rozumiesz ok bal rozumiem że bal ale żeby w takich przesadzonych kreacjach i tyle tapety wylewać na twarz to jest chore jak i ty jesteś chora Ewcia wszystko ma swój umiar ale jak widać na zdjęciach tego umiaru zabrakło wielkie mi maturzyści a umiaru nie znają o tym w szkole powinni was uczyć

 6. 6
  +2
  ~ koma
  Niedziela, 10.02

  Młodzież wygląda bardzo ładnie, mi osobiście podoba się szara suknia z długim rękawem - naprawdę ciekawy fason. Powodzenia na egzeminach!

 7. 7
  0
  ~ Barbi
  Niedziela, 10.02

  Jesteś w błędzie jak ci się może podobać taka suknia bez przesady wymalowane. O tapecie nie wspomnę niby inteligentne dziewczyny młode ładne a wyglądają jakby miały 50 plus

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.