Poniedziałek, 26.08.2019, Imieniny: Maria, Sandra, Ireneusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama


Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2015

„Najważniejszy jest klimat, u nas jest bardzo rodzinnie”. Zobacz, jak na Studniówce bawili się uczniowie Szkoły Muzycznej

24.01.2015, 00:01:48 Rozmiar tekstu: A A A
 „Najważniejszy jest klimat, u nas jest bardzo rodzinnie”. Zobacz, jak na Studniówce bawili się uczniowie Szkoły Muzycznej
fot. Adrian Sajko
Wczoraj, 23 stycznia, uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu w kameralnym klimacie świętowali Studniówkę w Hotelu Młyn. Tegorocznych abiturientów nie trzeba było do tańca namawiać. Bawili się do białego rana.
 
Ten symboliczny wieczór otworzył Andrzej Korpacki, dyrektor szkoły. Przypomniał on uczniom o nadchodzącym końcu szkoły i wspólnych przeżyciach.
 
Dzisiaj celebrujemy bliski koniec edukacji, ale to nie jest powód do smutku. Pomimo tego, że rozstania zawsze są przykre, my celebrujemy to święto. W tej niełatwej szkole przeżyliście mimo progów i barier wspaniałe chwile. Na zawsze pozostaniecie w naszych sercach jako przysposobione dzieci.
 
Dyrektor szkoły przypomniał również o szkolnych obowiązkach. - Za chwilę macie ferie. Myślę, że spędzicie je aktywnie, nie tylko fizycznie, ale i intelektualnie. Nie odkładajcie instrumentów na bok, jednak nie zapominajcie o wypoczynku.
 
W podziękowaniu za trud włożony w przygotowania, uczniowie złożyli na ręce kadry nauczycielskiej kwiaty. Na tegorocznym balu nie zabrakło również poloneza, którego zatańczyli wszyscy tegoroczni abiturienci z klasy trzeciej. 
 
Kameralna sala oddawała doniosłość wydarzenia, ale już przy pierwszych rytmach muzyki parkiet wypełniony był po brzegi. Uczniowie całkowicie oddali się zabawie.
 
We wspaniałą scenerię wkomponowały się wyszukane kreacje, które – jak podkreślali uczniowie – były wynikiem ciężkich poszukiwań. – Nie udało mi się znaleźć odpowiedniej sukienki. Miałam duże problemy, więc poszłam do krawcowej i szyłam na zamówienie – opowiada Monika Rygasiewicz z klasy III.
 
Odpowiedni klimat to podstawa dobrej zabawy. Impreza uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych była kameralna, jednak czuć było zżycie przyszłych maturzystów. - Studniówka jest fantastyczna i spędzona ze wspaniałymi ludźmi. Muzyka jest fantastyczna. Najważniejszy jest jednak klimat, a u nas jest bardzo rodzinnie.– opowiada Ewelina Bemnarek.
 
Elbląska Szkoła Muzyczna nie jest typową szkołą. Uczniowie kształcą się w jak najlepszej grze na instrumentach. Co zapadnie w ich pamięci najbardziej?- Na pewno długo będziemy wspominać ten wieczór, w końcu Studniówkę ma się tylko jedną. Będziemy dobrze wspominać naszą muzykę i znajomości, a także przyjaciół, z którymi mamy nadzieję będziemy mieć kontakt bardzo długo – podsumowali Adrianna Dorociak i Adrian Żukowski.
 
Wśród uczestników Studniówki Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych trzyosobowa komisja, składająca się z reprezentantów redakcji info.elblag.pl, wyłoniła 8 najbardziej wyróżniających się par, które będą walczyć o tytuł "Najpiękniejszej Pary Studniówki ZPSM". W środę, 28 stycznia, zaprezentujemy wybrane pary, które za pośrednictwem facebook-a walczyć będą o cenne nagrody.
 
 
 
 
 
Magdalena Marcinkiewicz

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0


Galeria / Studniówka Szkoły Muzycznej ( zdjęć 118 )
Dodano: 2015-01-24 |  fot. Adrian Sajko
0

Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --14
  ~ lolo
  Sobota, 24.01

  Rodzina.... hm... uciekłem stamtąd

 2. 2
  --12
  ~ pajacyk
  Sobota, 24.01

  Kto tego pajaca wpuścił do szkoły muzycznej? Taki miałki człowiek dyrektorem? no może frazesy to potrafi głosić, choć tak bełkocze, że trudno go zrozumieć.

 3. 3
  +12
  ~ uczennica
  Sobota, 24.01

  Najlepsza studniówka w Elblągu! :D

 4. 4
  +5
  ~ człek
  Sobota, 24.01

  od razu widać , ze dobrze się bawio!! ;)

 5. 5
  +2
  ~ jolanta
  Sobota, 24.01

  ciekawe przy jakiej muzyce się bawili, na żadnej tegorocznej studniowce nie gral zespół , szkoda , kiedyś było innczej .

 6. 6
  +4
  ~ adrian
  Niedziela, 25.01

  ~lolo - to dobrze, bo nikt cię tam nie chciał ;)

 7. 7
  +5
  ~ uczennica ;)
  Niedziela, 25.01

  Najlepsza studniówka EVER!!!!

 8. 8
  --6
  ~ korek
  Niedziela, 25.01

  szkoła upiorów ... nadal

 9. 9
  +6
  ~ Jaa
  Niedziela, 25.01

  Piękne te dziewczyny na zdjęciach! Najładniejsze w Elblągu :) Panowie też niczego sobie ;) I piszę tu nie tylko o uczniach :)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.