Sobota, 4.07.2020, Imieniny: Elzbieta, Malwina, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2019

Jedyny taki bal. Studniówka IV Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu

12.01.2019, 07:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Jedyny taki bal. Studniówka IV Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu
Fot. Ryszard Biel

Maturzyści z IV Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu w piątek (11 stycznia) bawili się na balu studniówkowym w Nowej Holandii. - To ważne wydarzenie, do którego długo się przygotowywaliśmy. Niedługo będziemy się żegnali ze szkołą. Dziś mamy ostatnią szansę, aby bawić się w takim gronie - mówi Klaudia Gaj, jedna z uczennic "czwórki".

Sezon studniówkowy w Elblągu trwa w najlepsze. W piątek na swoim balu bawili się trzecioklasiści z IV Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu. Imprezę dla nich zorganizowano w sali bankietowej w podelbląskiej Nowej Holandii.
 

Chciałbym, aby ten dzisiejszy bal studniówkowy, który odbywa się 115 dni przed egzaminem dojrzałości, był balem udanym. Mnie zawsze 100 dni kojarzy się ze 100 dniami Napoleona, które otrzymał dla restauracji cesarstwa. Mam nadzieję, że te 100 dni spędzicie na wytężonej pracy, tak żeby matura 2019 nie była waszym Waterloo, ale waszym zwycięstwem. Natomiast dziś bawmy się, bo czas, miejsce i towarzystwo jest ku temu. Chciałbym jeszcze raz życzyć wszystkim państwu udanej zabawy i uroczyście ogłosić bal studniówkowi IV LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Elblągu za otwarty

- powiedział Sylwester Stanicki, dyrektor IV LO, który dokonał oficjalnego otwarcia balu.

Maturzyści nie ukrywali, że to dla nich wyjątkowe wydarzenie, do które przygotowywali się już od kilku miesięcy. - Na swój sposób to pierwsze pożegnanie ze szkołą - mówi Klaudia, trzecioklasistka. - Te trzy lata były dla nas ważne. Chyba najbardziej będę wspominała ludzi, których tu poznałam i przygody, które z nimi przeżyłam. Dziś mamy ostatnią szansę, aby razem się bawić.

Do studniówki, tak naprawdę, przygotowywałam się chyba już od września. Chciałabym przeżyć ją tak, abym miała co wspominać. To nasza taka ostatnia, wspólna impreza. Chcę spędzić miło ten czas. Przed nami ciężki, pracowity czas przed maturą. Dziś się bawimy. Chcę miło spędzić ten czas

- dodaje Paulina Wachnik, uczennica IIIa.

Trzecioklasiści podziękowali za poświęcone im lata dyrekcji szkoły, wychowawcom i rodzicom. Bal rozpoczęto od poloneza. Jednak uczniowie IV LO pokazali, że nie tylko szanują tradycję, ale i widzą jak się bawić. Po odtańczeniu tradycyjnego układu zaprezentowali drugi, tym razem do bardziej współczesnej wiązanki przebojów. Ten pomysł bardzo się spodobał. - Był tradycyjny, piękny polonez i był trochę nowoczesności, z poczuciem humoru. Świetnie wypadli - mówiła jedna z mam.

Zabawa trwała do białego rana. Nie ma wątpliwości, że ten bal, jego uczestnicy zapamiętają na długo.


 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Studniówka IV LO ( zdjęć 238 )
Dodano: 2019-01-12 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.