Niedziela, 17.01.2021, Imieniny: Marian, Jan, Antoni
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Concordia stara się o złotą gwiazdkę PZPN w szkoleniu dzieci

28.08.2019, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Concordia stara się o złotą gwiazdkę PZPN w szkoleniu dzieci

MMKS Concordia bierze udział w Programie Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Nasza akademia stara się o certyfikat złotej gwiazdki, a więc najwyższego z trzech określonych w programie poziomów (tylko 3 kluby w naszym województwie się o nią ubiegają). Po jej zdobyciu rodzice i dzieci grające w Concordii uzyskają pewność, że nasza szkółka spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczna, a jej kadra ma kwalifikacje niezbędne do szkolenia zawodników. Aby uzyskać złotą gwiazdkę, konieczne jest spełnienie wielu wymogów.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek.

CZYM JEST PROGRAM CERTYFIKACJI?

Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek, będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania piłkarskich umiejętności.

W ramach Programu Certyfikacji oddziały szkółki otrzymają od Polskiego Związku Piłki Nożnej możliwość bezpłatnego korzystania z systemów informatycznych do zarządzania procesami szkoleniowymi oraz administracją szkółki.

Wysokie standardy przyjęte w Programie Certyfikacji gwarantują, że oddział szkółki piłkarskiej, który otrzyma certyfikat, uzyska przewagę rynkową poprzez prestiżowe wyróżnienie ze strony Polskiego Związku Piłki Nożnej.

WALCZYMY O ZŁOTĄ GWIAZDKĘ

MMKS Concordia Elbląg stara się o certyfikat złotej gwiazdki, o który obok nas wnioskują jeszcze tylko dwa kluby w województwie warmińsko-mazurskim. Wśród wielu kryteriów, które należy spełnić, jedno z nich dotyczy konieczności posiadania konta przez zawodnika (rodzica) na portalu ŁĄCZY NAS PIŁKA (www.laczynaspilka.pl). Konto takie umożliwi rodzicowi bezpośredni dostęp do wszelkich informacji dotyczących prowadzonych przez klub zajęć, w tym obecności dziecka na treningach, ocenach itp. Konto będzie również pomocne np. przy zakupie biletów na mecze reprezentacji Polski. Takie konto każdy zawodnik Concordii z rocznika 2007 i roczników młodszych, powinien założyć najdalej do 5 września!

JAK NALEŻY ZAŁOŻYĆ KONTO NA PORTALU ŁĄCZY NAS PIŁKA?

KROK 1 - zakładanie konta na portalu Łączy nas Piłka przez jednego z rodziców (nie dziecko)

 

KROK 2 - zarejestrowanie dziecka w systemie PZPN na założonym wcześniej koncie (utworzenie profilu dziecka w zakładce DLA ZAWODNIKA)KROK 3 - złożenie wniosku o potwierdzenie dziecka w szkółce piłkarskiej MMKS ConcordiaW przypadku pojawienia się problemów technicznych należy kontaktować się bezpośrednio z działem wsparcia PZPN – wsparcie@pzpn.pl tel. 732 122 222.
 

Szkolenie dzieci i młodzieży w szkółce piłkarskiej Concordii Elbląg objęte jest programem „Piłkarska przyszłość z LOTOSEM”

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ SłonikZKS
  Środa, 28.08

  Fajnie, że napisali, że o złotą gwiazdkę ubiega się jeszcze Rona Ełk i ... OLIMPIA ELBLĄG :D

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1668391227722