Piątek, 19.07.2024, Imieniny: Alfred, Wincenty, Wlodzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii PRASÓWKA

Co trzeci Polak nie wierzy w to, że Ukraina może pokonać Rosję

27.02.2024, 11:40:00 Rozmiar tekstu: A A A
Co trzeci Polak nie wierzy w to, że Ukraina może pokonać Rosję

Prawie 35 proc. Polaków nie wierzy w to, że Ukraina może wygrać wojnę z Rosją — wynika z sondażu IBRiS dla Radia ZET. W to, że Ukraińcy są w stanie pokonać najeźdźców, wierzy tylko nieco ponad 31 proc. badanych. Sporo osób, bo ponad 34 proc. nie wie, jak konflikt na wschodzie może się zakończyć.


 
IBRiS na zlecenie Radia ZET zadał ankietowanym pytanie, czy zgadzają się ze stwierdzeniem, że "Ukraina wygra wojnę z Rosją". Tylko 7,5 proc. badanych odpowiedziało, że "zdecydowanie się zgadza" z tym stwierdzeniem.

 

Kolejne 23,7 proc. "raczej się zgadza". Nieco więcej jest w tej sprawie pesymistów. Odpowiedź "raczej się nie zgadzam" wybrało 25,6 proc., a "zdecydowanie się nie zgadzam" 8,9 proc. Spora jednak grupa badanych nie ma w tej sprawie zdania albo trudno jej ocenić kto wygra wojnę za wschodnią granicą. 34,3 proc. ankietowanych wybrało odpowiedź "Nie wiem / Trudno powiedzieć".

 

 


Więcej na: RADIOZET.PL

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +16
  ~ Dede
  Wtorek, 27.02

  Wszędzie usunięte sekcje komentowania ( w portalach krajowych ) i wszechobecna propaganda nie działa ? Przecież 100% powinno wierzyć!

 2. 2
  +14
  ~ Pop
  Wtorek, 27.02

  Wynika z tego że tylko co trzeci Polak jest rozsądny a reszta to głąby.

 3. 3
  +6
  ~ Robert Koliński
  Wtorek, 27.02

  W końcu prawda o tym konflikcie sprowokowanym i wywołanym przez zachodnich POdżegaczy wojennych i NATO-bandyterkę zbrodniczą zaczyna się przebijać do świadomości nadwiślańskiego ludku ogłupianego od 2 lat wojenną prop-agit, a rusofobicznymi bredniami to tak od 35 lat mniej więcej:) Serce roście, że ciężka praca społeczników i ludzi dobrej woli nie poszła jednak na marne i w końcu prawda zaczyna ogłupiałych wyzwalać:) Acz smutnym pozostaje wciąż fakt, że jednak ciągle ok. 1/3 polskiego społeczeństwa ma kaszkę zamiast mózgu oraz to, że aby ta świadomość zaczęła kiełkować, to trzeba było 2 lat wojny, ok. miliona ofiar po obu stronach, zniszczenia Ukrainy oraz światowego kryzysu i upadku europejskiej gospodarki spowodowanych wrażymi działaniami jankeskiej jaczejki. Ich koniec jednak bliski:)🚩

 4. 4
  +3
  ~ 66666
  Wtorek, 27.02

  Precz z Unią i rezunami

 5. 5
  +7
  ~ Robert Koliński
  Wtorek, 27.02

  Polska także nie zamierza wysyłać swoich żołnierzy na Ukrainę! O tym oświadczył dziś wiceminister obrony Cezary Tomczyk. „W Polsce nie ma takiego projektu, takiego pomysłu” – stwierdził. Wcześniej prezydent Francji nie wykluczył takiej możliwości, wzywając państwa NATO do wysłania wojsk na Ukrainę. Szwecja jako pierwsza odmówiła rozpoczęcia III wojny światowej, a za nią Polska. (Tu tylko dodam od siebie, że choć wilczooki Tusek też niby dziś zaprzeczał, to po tych 2 latach wojennej propagandy rusofobicznej i 3 dekadach kłamstw liberałów nie należy im wierzyć w nic, bo jak mawiał XIX w. rosyjski minister SZ Aleksander Gorczakow: - Wierzę tylko w informacje zdementowane:) #SłynneCytaty, #PrawdaWasWyzwoli; 🖤🚩

 6. 6
  --9
  ~ nie rozumiecie
  Wtorek, 27.02

  Zrozumcie już dawno by Ukraina wygrała a nie może .Powód jest prosty dlaczego nikt nie przekazuje broni-rakiet które by dosiegłu dalekie cele w Rosji.Jak lotniska ,jednostki wojskowe i inne.

 7. 7
  +2
  ~ srko102
  Wtorek, 27.02

  W d... z ukraina to fałszywy naród.Sami otwarcie teraz problemy robią fochy o zboże ze nie chcemy.Sami w telewizji twierdzą ,:że nie wiedzą czy by Polakom pomogli"To jak zawsze moja Babcia mówiła a przeżyła Wolyń.,Ludzie zawistni i fałszywi.Dasz im palec chca ręke Chcą pomocy... ok niech sami sobie podatkami płaca a nie żądają by im dawać.Pracują niech płacą a nie poukrywali się w innych krajach pouciekali i placzą.Mężczyźni czemu uciekli i tu siedza niech wracają walczyc

 8. 8
  +7
  ~ Ukry do domu, bronić swojego lraju.
  Wtorek, 27.02

  Dość już życia na nasz Polaków koszt w Polsce

 9. 9
  +4
  ~ observatore
  Wtorek, 27.02

  ~ nie rozumiecie~a może to ty zrozum.z jakiej racji dawać coś ukrainie za darmo?bo putin sie nie zatrzyma i pójdzie dalej?rosja odebrała krym ,zrobi sobie połączenie lądowe i na tym sie skończy.wiesz coś o aktywności ukraińskich neonazistów przed wybuchem tej wojny?

 10. 10
  +5
  ~ Polexit
  Wtorek, 27.02

  Najpierw baranki wstawiali na profilowe te flagi,POdkladali się upainie, na bajraktary swoją kasę przelewali, na wpuszczali tego do Polski a teraz zdziwieni że Ukraina po raz kolejny w historii wbija Polsce nóż w plecy. Historia zatacza koło. I to także za przyzwoleniem tych judaszy z kolalicji 13 grudnia. Co za haki ma ten komik z kijowa na tych Polskojęzycznych politykierów że oni się jemu kłaniają w pas? Ta pomoc upainie wyjdzie nam Polakom bokiem. Jeszcze ryży zrobi na granicy strefę krytyczną i wtedy będzie legalnie pacyfikować polskich rolników.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2901690006256