Sobota, 8.08.2020, Imieniny: Iza, Cyprian, Dominik
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii PRASÓWKA

Kazik Staszewski w RMF FM: W PiS największych tumanów bronią do końca. To urocze, ale i groźne

22.05.2020, 09:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kazik Staszewski w RMF FM: W PiS największych tumanów bronią do końca. To urocze, ale i groźne
fot. youtube.com

"W PiS jest urocze to, że oni największych tumanów bronią do końca, po prostu do końca. (...) To z jednej strony urocze, a z drugiej groźne" - mówił Kazik Staszewski w internetowej części Porannej rozmowy w RMF FM.

 

Jak tłumaczył, jego krytyka władzy nie stanie się zarzewiem buntu społecznego. "Nie pójdę na wojnę przeciwko PiS, ponieważ wojna jest złem samym w sobie. Natomiast mam nadzieję, że takie irracjonalne zachowania, które w jakiś sposób wywołałem, w końcu doprowadzą do opamiętania jedną i drugą stronę" - stwierdził. "Bardziej bym chciał, żeby moje dokonania skłaniały ludzi do jednoczenia się" - tłumaczył.


Robert Mazurek pytał swojego gościa o to, czy w tym roku zespół Kult, którego Kazik jest liderem, wróci do koncertowania w ramach jesiennej Pomarańczowej Trasy.

 

"Zakładam, że do końca roku nie będzie naszych koncertów" - mówił. Jak zaznaczył, "większość członków zespołu jest przeciwna graniu takich koncertów 'streamingowych' - bez publiczności w internecie". Według Kazika, część członków zespołu może mieć problemy finansowe. "Ja mam trochę odłożone. (...) Co koledzy robią - nie mam pojęcia. Podejrzewam, że są w bardzo słabej sytuacji" - stwierdził gość RMF FM.

 

Kogo poprze Kazik Staszewski w wyborach prezydenckich?

 

„Nie jest dobrze, żeby wszystkie ośrodki władzy znajdywały się w jednym ręku" – mówił Kazik Staszewski, gość Porannej rozmowy w RMF FM. To dlatego, jak wyjaśniał, w wyborach prezydenckich 2020 zagłosuje na kandydata opozycji.

 

Kogo poprze?

„ Losowo zagłosuję. Wszyscy oni się nie nadają"

– stwierdził.

 

Żródło: www.rmf24.pl

 

Oceń tekst:

Ocen: 5

%80.0 %20.0


Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --11
  ~ ikiv
  Piątek, 22.05

  CELEBRYTA ?

 2. 2
  +9
  ~ elblążanka
  Piątek, 22.05

  Słuchałam dzisiaj rano Dworczyka tego od dudy. Normalnie płakać się chce!!!!

 3. 3
  --11
  ~ Joy
  Piątek, 22.05

  Jaki przystojny i mądry. Dlaczego tumanów. Nie istniejąca kilka godzin wcześniej w radio piosenka nagle wygrywa. Tak się nie zdarzało. Starzy dziennikarze udający partyzantów przed grupą swoich nielicznych ale głośnych fanów (zwolenników opozycji) forsują wszystko co się da żeby dowalić władzy za wszelką cenę i BRONIĄ TUMANÓW DO KOŃCA . Nie ważne czy swojego końca czy ich.

 4. 4
  +7
  ~ Stefan Rembelski
  Piątek, 22.05

  W polskich realiach najgorszy wariant to władza w różnych rękach - czyli jatka totalna między parlamentem a prezydentem, Totalny paraliż Państwa i zagraniczne hufce zaciężne pomagające burzyć Państwo. Najlepszy wariant dla Polski, demokracji i wyborców jest taki. PiS rządzi samodzielnie i wsadza do więzienia "przekrętasów" z PO-PSL . Wiecznie PiS rządził nie będzie, przegra sam z sobą bo się już wszystkim znudzi. Wtedy opozycja jak by się nie nazywała z dziką pasją i satysfakcją wsadzi do wiezienia wszystkich "przekrętasów" z PiSu. To jedyny a szansa, że proceder ręka rękę myje zostanie przerwany realnie i wrócimy do standardów skandynawskich gdzie łapówka nikomu przez myśl nie przejdzie a grosz publiczny nie będzie trwoniony. Ze strachu podniesiemy standardy moralne władzy publicznej.

 5. 5
  +1
  ~ m
  Piątek, 22.05

  wow. w naszych elbląskich mediach w końcu cos porządnego!

 6. 6
  --7
  ~ BODZIO
  Piątek, 22.05

  Jakie pojednanie,Z Bolszewikami PIS,NIGDY,NIGDY,Sztum na nich czeka,

 7. 7
  --5
  ~ ursus
  Piątek, 22.05

  A w info jak zwykle wszystko by szczuc na pis. Pewnie wcisla kazal. Chociaż coś ten karierowicz zadzialal w sprawie wadliwego rozebranego mostu? Czy jedynie siedzi i wymysla antypisowskie felietony?

 8. 8
  0
  ~ ...
  Piątek, 22.05

  A mnie najbardziej śmieszy kiedy na temat polityki zabierają głos celebryci . Wiekszości z nich wydaje się , że to część ich misji . Kazik jest inteligentny , więc zręcznie balansuje dobrze wiedząc , że najważniejsze jest to aby o nim mówili . Właśnie wychodzi jego nowa płyta , a tutaj darmowa reklama warta miliony . Szkoda tylko , że piosenka żenująco słaba .

 9. 9
  +3
  ~ bono62
  Piątek, 22.05

  Ursus-dzień bez afery w PiS to dzień stracony

 10. 10
  --2
  ~ Janusz
  Piątek, 22.05

  Ot celebryta od siedmiu boleści.Świat o nim zapomniał to poprzez zainicjowaną aferkę pokazał się.Mam nadzieje że teraz już zniknie na dobre.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.