Środa, 21.08.2019, Imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2017

To oni zwyciężyli w Plebiscycie na Najpiękniejszą Parę Elbląskich Studniówek 2017!

17.03.2017, 12:00:23 Rozmiar tekstu: A A A
To oni zwyciężyli w Plebiscycie na Najpiękniejszą Parę Elbląskich Studniówek 2017!

Ewelina Ziaja i Damian Glod - zwycięzcy  Plebiscytu na Najpiękniejszą Parę Studniówki Zespołu Szkół Gospodarczych, wygrali również wielki finał - Plebiscyt na Najpiękniejszą Parę Elbląskich Studniówek 2017!

Redakcja info.elblag.pl od kilku lat organizuje Plebiscyt na Najpiękniejsze Pary Elbląskich Studniówek. Komisja, podczas każdego Balu, wybiera dziesięć par. Zwracamy uwagę na kreacje, aktywność na parkiecie, opiekuńczość partnerów, a także zachowanie adekwatne do uroczystości.

Wśród 10 par wybranych podczas tegorocznej Studniówki Zespołu Szkół Gospodarczych najwięcej głosów uzyskali Ewelina Ziaja i Damian Glod. Poza tytułem „Najpiękniejszej Pary ZSG” otrzymali oni również cenne nagrody: bon podarunkowy na kwotę 100 zł do Pizzeria & Restauracji Oliwka, dwa karnety na sezon 2016/2017 na Lodowisko Helena sponsorowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, bon do Escape House do pokoju zagadek (pokój dr Mortisa), sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun, 2 vouchery na kwotę każdy po 200 zł do wykorzystania w Wyższej Szkole Jazdy.

Gdy odwiedzili naszą redakcję, by odebrać nagrody, przyznali z czego cieszą się najbardziej. - Z tytułu! - bez wahania stwierdziła wówczas Ewelina Ziaja. - Oczywiście nagrody są fajne, ale sam fakt zwycięstwa ucieszył nas najbardziej.

Tegoroczna maturzystka przyznała, że Plebiscytem żyła prawie cała jej klasa. - Mieliśmy duże wsparcie. Tylko ja zostałam wybrana w naszej klasie, więc nie musiałam z nikim z nas rywalizować. Nasza wygrana to była wygrana całej mojej klasy – dodała Ewelina Ziaja.

Zgodnie z zasadami konkursu zwycięskie pary Plebiscytów organizowanych w ramach poszczególnych Studniówek wzięły udział w jedenastym, finałowym Plebiscycie. Głosowanie zakończyło się 16 marca, o godz. 21.00.

Prawie połowę (49,4 proc.) wszystkich oddanych głosów uzyskała para Ewelina Ziaja i Damian Glod.


Oznacza to, że to do nich należy tytuł „Najpiękniejszej Pary Elbląskich Studniówek 2017” oraz nagrody: dwa kursy prawa jazdy ufundowane przez  Wyższą Szkołę Jazdy mieszczącą się przy ul. Robotniczej 197 (dawna Szkoła Podstawowa nr 5) - tel. 66777444, 730767678, dwa power banki ufundowane przez Sklep Komputerowy K&M mieszczący się na pasażu handlowym przy ul. Hetmańskiej 3 K, dwa karnety open na miesiąc (na wszystkie zajęcia) ufundowane przez Jump Fitness Maciej Skrobotun.

Nagrody zostaną wręczone w poniedziałek, 20 marca, w naszej redakcji. O szczegółach poinformujemy zwycięską parę telefonicznie.Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich par biorących udział w głosowaniu finałowymr:


Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ yolo
  Piątek, 17.03

  Brawo Dominika i Michał byliście blisko i tak jesteście najładniejszą parą.

 2. 2
  +2
  ~ Asik
  Piątek, 17.03

  GRATULACJE Dominika i Michał, bardzo mało głosów zabrakło aby wygrać, jak dla Mnie jesteście Naj naj najcudowniejszą parą.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.