Sobota, 28.01.2023, Imieniny: Walery, Radomir, Karol
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2017

„Spotkaliśmy się, by odłożyć na bok wszelkie troski. Za nami Studniówka ZSG

22.01.2017, 07:00:38 Rozmiar tekstu: A A A
„Spotkaliśmy się, by odłożyć na bok wszelkie troski. Za nami Studniówka ZSG
Fot. Ryszard Biel
- Spotkaliśmy się w ten wyjątkowy wieczór, na 100 dni przed maturą, aby zakosztować wspólnej zabawy, odłożyć na bok wszelkie troski i zmartwienia, przeżyć niezapomniane chwile – tak wczorajszą Studniówkę Zespołu Szkół Gospodarczych rozpoczęła Ewelina Pac, która wraz z Igorem Strachem poprowadziła część oficjalną balu.

- Mimo, że jest to dla dyrekcji i nauczycieli impreza powtarzalna, to jednak każda studniówka jest inna. Ma inny wymiar, inaczej jest organizowana, ponieważ główni bohaterowie, czyli uczniowie mają swoje osobowości i pomysły, jak to ma wyglądać. To oni kreują to, jak ta studniówka wygląda – stwierdziła Maria Dobosz, dyrektorka ZSG.

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy wypełnili wczoraj... młode damy i młodzi dżentelmeni. - Wszyscy prezentują się zjawiskowo – dodała Maria Dobosz. - Są to bardzo kreatywni i zdolni młodzi ludzie. Myślę, że po zakończeniu szkoły poradzą sobie w każdej sytuacji. To widać jest po różnych inicjatywach, w które się angażują, po ich działaniach.

Tegoroczni maturzyści ZSG w styczniu zdawali egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe.
 
Mam nadzieję, że wyposażyliśmy ich w to, co najlepsze i przejdą przez życie mocno stąpając po ziemi
 
– podkreśliła Maria Dobosz.

Tradycyjnie maturzyści podziękowali tym, którzy przez ostatnie lata dbali o wysoki poziom ich edukacji. - Chcielibyśmy podziękować dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom za wsparcie i trud włożony w przeprowadzenie nas przez te cztery lata wspólnej nauki, które minęły nam zadziwiająco szybko – mówiła Ewelina Pac.

Piękne bukiety kwiatów otrzymały: dyrektorka Maria Dobosz, wicedyrektor Mariola Bojanowska, Kierownik Szkolenia Praktycznego Alina Godlewska oraz Kierownik Warsztatu Szkolnego Mariola Mątowska.

W szczególny sposób podziękujemy naszym wychowawcom za opiekowanie się nami przez lata edukacji, za pokazywanie właściwych rozwiązań, otwieranie umysłów, przychodowanie do dorosłości, serdeczności i wyrozumiałości – wymieniał Igor Strach.

Wyróżnieni zostali: Marzena Szczech (wychowawczyni IV a), Kamila Rajter (wychowawczyni IV b), Urszula Samel (wychowawczyni IV c), Iwona Polak i Kamila Urbańska (wychowawczynie IVd), Małgorzata Myślińska (wychowawczyni IV e), Arkadiusz Borysewicz (wychowawca IV f).

- Chcielibyśmy także podziękować p. Małgorzacie Sobczak- Andryszczyk oraz p. Ewie Siedliskiej za przygotowanie choreografii oraz pomoc w realizacji tanecznego przedsięwzięcia – mówiła Igor Strach.

Maturzyści podkreślili, jak ważny jest to dla nich wieczór.
 
Studniówka trwa zaledwie jedną noc. Niezwykłą i wspaniałą. Wydaje się, że zdecydowanie za krótką, jak na swą wartość i niepowtarzalność
 
– powiedziała Ewelina Pac.

- Szkoła to niewątpliwie ważny etap dojrzewania, Najważniejszym jeste jednak dom, rodzina i rodzice. Właśnie rodzicom należą się najważniejsze słowa uznania i wdzięczności. Dzisiejsza uroczystość nie odbyłaby się bez waszego udziały – zaznaczył Igor Strach.

Nie zabrakło tradycyjnego poloneza, toastu i... zabawy do białego rana.
 
Życzę, żeby skończyli szkolę, żeby przystąpili do egzaminów i za szybko nie wykupowali biletów lotniczych i nie wyjeżdżali z Polski, tylko żeby poczuli, że tu też mogą się zrealizować i mogą pięknie żyć
 
– podkreśliła Maria Dobosz. 
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Studniówka ZSG ( zdjęć 166 )
Dodano: 2017-01-22 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


6.298887014389