Środa, 21.08.2019, Imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2017

Najpiękniejsza Para Studniówki ZSG odwiedziła naszą redakcję

07.02.2017, 07:00:09 Rozmiar tekstu: A A A
Najpiękniejsza Para Studniówki ZSG odwiedziła naszą redakcję
Fot. Ryszard Biel

Ewelina Ziaja i Damian Glod - zwycięzcy naszego Plebiscytu na Najpiękniejszą Parę Studniówki Zespołu Szkół Gospodarczych, odwiedzili redakcję info.elblag.pl. - Mieliśmy dużo szczęścia, że to akurat my wygraliśmy - stwierdzili.

Redakcja info.elblag.pl od kilku lat organizuje plebiscyt na Najpiękniejsze Pary Elbląskich Studniówek. Komisja, podczas każdego Balu, wybiera dziesięć par. Zwracamy uwagę na kreacje, aktywność na parkiecie, opiekuńczość partnerów, a także zachowanie adekwatne do uroczystości. Ostateczny wybór pozostawiamy jednak naszym czytelnikom. Przez tydzień mają oni okazję, za pośrednictwem naszego konta na facebook-u, wybrać tę parę, która zasługuje na miano tej Najpiękniejszej.

Najpiękniejszą Parą Studniówki ZSG zostali Ewelina Ziaja i Damian Glod.

Gdyby nie nasza rodzina i przyjaciele to byśmy nie wygrali. To czy wygramy stało pod znakiem zapytania. Było dużo pięknych, znanych par

- przyznała Ewelina.

Z godziny na godzinę wyniki ulegały zmianie. - Musieliśmy sprawdzać je co chwilę, bo raz wygrywała jedna para, za chwilę inna. To, że akurat my wygraliśmy to był kwestia szczęścia – dodała maturzystka.

Zwycięska para poza tytułem otrzyma: bon podarunkowy na kwotę 100 zł do Pizzeria & Restauracji Oliwka, dwa karnety na sezon 2016/2017 na Lodowisko Helena sponsorowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (karnet obejmuje wejście dla pary raz w tygodniu - dzień tygodnia i godzinę ustala zwycięska para), bon do Escape House do pokoju zagadek (pokój dr Mortisa) przy ul. 12 Lutego 25 w budynku Świat Dziecka sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun - bon dot. zabawy 45 minut, dla dwóch osób, wartość bonu 80 zł, 2 vouchery na kwotę każdy po 200 zł do wykorzystania w Wyższej Szkole Jazdy

Z której narody ucieszyli się najbardziej? - Z tytułu! - bez wahania stwierdziła Ewelina Ziaja. - Oczywiście nagrody są fajne, ale sam fakt zwycięstwa ucieszył nas najbardziej.

Tegoroczna maturzystka przyznała, że Plebiscytem żyła prawie cała jej klasa. - Mieliśmy duże wsparcie. Tylko ja zostałam wybrana w naszej klasie, więc nie musiałam z nikim z nas rywalizować. Nasza wygrana to była wygrana całej mojej klasy – dodała Ewelina Ziaja.


UWAGA !

Redakcja info.elblag.pl będzie uczestniczyć w dziesięciu Studniówkach, jakie w tym roku będą organizowane w naszym mieście.

Zwycięzcy naszych dziesięciu konkursów będą mieli szansę zdobyć tytuł Najpiękniejszej Pary Elbląskich Studniówek 2017 biorąc udział w jedenastym, finałowym  konkursie!

Do wygrania, w Plebiscycie Najpiękniejszej Pary Elbląskich Studniówek 2017 oprócz tytułu, będą:

- dwa kursy prawa jazdy ufundowane przez  Wyższą Szkołę Jazdy mieszczącą się przy ul. Robotniczej 197 (dawna Sskoła Podstawowa nr 5) - tel. 66777444, 730767678

- dwa power banki ufundowane przez   sklep komputerowy K&M mieszczący się na pasażu handlowym przy ul. Hetmańskiej 3 K

- dwa karnety open na miesiąc (na wszystkie zajęcia) do   Jump Fitness Maciej Skrobotun
 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ bertyl
  Wtorek, 07.02

  Fajny dres :)

 2. 2
  0
  ~ fotograf_kozik
  Wtorek, 07.02

  Ona może i ładna, ale on ? Raczej bym te zdjęcie zatytułował "Piękna i bestia" ;) Za to może chłopak jest sympatyczny ;)

 3. 3
  +1
  ~ wow
  Wtorek, 07.02

  Jezu

 4. 4
  --1
  ~ ago
  Środa, 08.02

  Oboje są piękni i sympatyczni, zresztą szkolna para od jakiegoś czasu. Gratulacje

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.