Środa, 21.08.2019, Imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2017

Najpiękniejsza Para Studniówki II LO odwiedziła naszą redakcję

10.02.2017, 07:00:10 Rozmiar tekstu: A A A
Najpiękniejsza Para Studniówki II LO odwiedziła naszą redakcję
Fot. Ryszard Biel

Angelika Tatarewicz i Marcin Spustek, czyli Najpiękniejsza Para Studniówki II LO, odwiedzili redakcję info.elblag.pl. - Cieszymy się, że wygraliśmy. To była dobra zabawa i odstresowanie w tym przedmaturalnym okresie – przekonuje Angelika.

Spośród par bawiących się na tegorocznej studniówce II Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu wybraliśmy dziesięć, które naszym zdaniem najbardziej zwracały uwagę zachowaniem, strojem i aktywnością na parkiecie. Te dziesięć par przez tydzień walczyło o głosy Czytelników info.elblag.pl. Głosowanie odbywało się za pośrednictwem naszego konta na Facebook-u.

Rywalizacja była zacięta. Ostatecznie miano Najpiękniejszej Pary Studniówki II LO przypadł Andżelice i Marcinowi. Jak zdradzają zwycięzcy plebiscytu, w walce o tytuł pomogła im sportowa pasja.

Oboje jesteśmy związani ze sportem, z bieganiem. Więc obraliśmy taktykę typowo biegową, czyli na początku trzeba było trzymać się czołówki, a później w miarę trwania plebiscytu przechodzić jak najwyżej. Końcowe dni, potraktowaliśmy jak finisz i się udało. Wygraliśmy. W nasze zwycięstwo było zaangażowanych dużo osób, nasze rodziny, znajomi. Dziękujemy im, że nam pomogli. Chcielibyśmy też pogratulować parze, która zajęła drugie miejsce, bo i oni dostali sporo głosów. Byli dla nas bardzo dobrymi przeciwnikami

– mówi Marcin Spustek.

To była dobra zabawa. Były ferie, więc mieliśmy też czas na to, żeby śledzić wyniki, głosować. Było ciekawie, chociaż czasami zdarzały się niemiłe komentarze, ale ludzie są różni. Byliśmy na to przygotowani. Jednocześnie dostawaliśmy też dużo pozytywnych komentarzy, miłych słów, które były dla nas dużą motywacją. Cieszyliśmy się, że tak wyszło i, że wygraliśmy

– dodaje Angelika Tatarewicz.

Zwycięska para poza tytułem otrzymała: bon podarunkowy na kwotę 80 zł do Złotej Arki, dwa karnety na sezon 2016/2017 na Lodowisko Helena sponsorowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (karnet obejmuje wejście dla pary raz w tygodniu - dzień tygodnia i godzinę ustala zwycięzka para), bon do Escape House do pokoju wirtualnej rzeczywistości (VR ROOM) sponsorowany przez Jump Fitness Maciej Skrobotun - 1 godzina, dla dwóch osób, wartość bonu 60 zł, 2 vouchery na kwotę każdy po 200 zł do wykorzystania w Wyższej Szkole Jazdy.

Jesteśmy zadowoleni z nagród. Na pewno się przydadzą – zgodnie przekonują Angelika i Marcin.

UWAGA !

Redakcja info.elblag.pl będzie uczestniczyć w dziesięciu Studniówkach, jakie w tym roku będą organizowane w naszym mieście.

Zwycięzcy naszych dziesięciu konkursów będą mieli szansę zdobyć tytuł Najpiękniejszej Pary Elbląskich Studniówek 2017 biorąc udział w jedenastym, finałowym  konkursie!

Do wygrania, w Plebiscycie Najpiękniejszej Pary Elbląskich Studniówek 2017 oprócz tytułu, będą:

- dwa kursy prawa jazdy ufundowane przez  Wyższą Szkołę Jazdy mieszczącą się przy ul. Robotniczej 197 (dawna Sskoła Podstawowa nr 5) - tel. 66777444, 730767678

- dwa power banki ufundowane przez   sklep komputerowy K&M mieszczący się na pasażu handlowym przy ul. Hetmańskiej 3 K

- dwa karnety open na miesiąc (na wszystkie zajęcia) do   Jump Fitness Maciej Skrobotun

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Gasiol
  Piątek, 10.02

  Ladniejszej pary nie było?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.