Sobota, 3.06.2023, Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

Trwaja zapisy na Mikołajkowy Bieg na 6 Łap

27.12.2018, 13:00:35 Rozmiar tekstu: A A A
Trwaja zapisy na Mikołajkowy Bieg na 6 Łap
Zdjęcie stanowi ilustrację do artykułu (fot. archiwum redakcji)

W sobotę, 29 grudnia, o godzinie 11.30 odbędzie się Mikołajkowy Bieg na 6 Łap. Zapisy przyjmowane są niezmiennie drogę mailową bądź wiadomością prywatną na naszym facebookowym profilm biegu.


Zakończenie zapisów w piątek poprzedzający bieg, tj. 28.12.2018 o godz. 15:00, bądź w przypadku zapisania się na bieg 60 osób UWAGA jest LIMIT OSÓB!


W biegu mogą wziąć udział osoby dorosłe, dzieci oraz młodzież, które są zdrowe i o dobrej kondycji fizycznej. Pieski na bieg wydawane są tylko osobom pełnoletnim, lub młodzieży powyżej 14 roku życia będącej wolontariuszami w OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu.


Psy będą wydawane tylko osobom, które dokonały wcześniejszego zgłoszenia. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową, do piątku poprzedzającego dzień biegu, do godz. 15:00 bądź do momentu zapisania się na bieg 60 osób! Wszystkie osoby, które wyślą do nas zgłoszenie po 15:00 lub po przekroczeniu limitu osób, nie będą wpisywane na listę, a tym samym nie otrzymają psa na bieg!


Zgłoszenie do biegu można wysłać na 2 sposoby: wiadomość prywatna na naszym fp lub mailowo na adres schroniska: elblag.schronisko@otoz.pl. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, rok urodzenia, telefon kontaktowy.


WPISOWE", symboliczna kwota 5 zł, za każdego uczestnika zgłoszonego do biegu, płatne na konto schroniska: 41 1160 2202 0000 0001 2949 7297 bądź płatne w dniu biegu w schronisku.


Rejestracja uczestników oraz wydawanie piesków z boksów w godz. 11:00 -11:30, tj. odhaczenie obecności na liście oraz podpisanie oświadczenia zdrowotnego i oświadczenia o braniu pełnej odpowiedzialności za psa, którego otrzymasz na bieg.


Wymarsz na spacer o 11.30


Na bieg nie zabieramy żadnych ostrych, szklanych przedmiotów! Karmienie psiaków tylko suchą karmą! (prosimy nie zabierać karmy w puszkach).

 

Organizatorzy Biegu na 6 Łap

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ psiapsiółka
  Piątek, 28.12

  Hmmm..., czyżby frekwencja nie dopisywała ? Wpisowe ? Pierwszy taki przypadek w kraju. Wystarczyłoby przed każdym biegiem ogłosić jakiś konkretny cel, np. "dzisiaj zbieramy na leczenie Burka" i pełna puszka gwarantowana, i frekwencja byłaby większa ...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1395428180695