Niedziela, 19.05.2024, Imieniny: Mikolaj, Piotr, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama


Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2015

Dobra muzyka podstawą świetnej zabawy. Zobacz, jak bawili się na Studniówce uczniowie I LO

25.01.2015, 01:52:08 Rozmiar tekstu: A A A
Dobra muzyka podstawą świetnej zabawy. Zobacz, jak bawili się na Studniówce uczniowie I LO
fot. Adrian Sajko

Wczoraj, 24 stycznia, swoją Studniówkę w budynku starej prokuratury na Bulwarze świętowali uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego. Przy muzyce grającego zespołu, maturzyści bawili się do białego rana.

Na początku imprezy, do sali weszły wszystkie klasy wraz ze swoimi wychowawcami, prezentując się publiczności. Następnie Paweł Marchel, uczeń z klasy 3d dumnie odśpiewał hymn szkoły.
 

Studniówkę otworzyła  Zofia Ostrówka, dyrektor I LO.
 
Dzisiejszy wieczór jest dla Was początkiem nowej drogi. Od dziś zaczynacie odliczanie. Równo za 90 dni zabrzmi dla Was ostatni dzwonek, a za 100 dni napiszecie swój pierwszy egzamin maturalny. Zanim to nastąpi, czeka Was znacznie przyjemniejszy krok w dorosłość – wasz pierwszy, prawdziwy bal. Wierzę, że swoje role dzisiejszego wieczoru zagracie wyjątkowo mądrze. Na czas tego wieczoru uśmiechajcie się jak najwięcej. Zanurzcie się we wspaniałej zabawie i cieszcie się chwilą. Niech dzisiejsza Studniówka będzie jedyna i niezapomniana.
 
Uczniowie w podziękowaniu za trud włożony w naukę i zaangażowanie, podziękowali kadrze nauczycielskiej oraz rodzicom gromkimi brawami oraz kwiatami. Następnie odtańczono tradycyjnego poloneza.
 
Drobne problemy techniczne nie popsuły klimatu imprezy. Uczniowie byli zachwyceni orkiestrą grającą na żywo. - Studniówka jest naprawdę fajna. Mamy piękny wystrój i dobrą muzykę. Kapela gra, potrafią dobrze prowadzić imprezę, nikomu nie chce się siedzieć. Impreza jest naprawdę elegancka, ludzie są świetnie ubrani – komentuje Kamila Dworzyńska.
 
W ten wyjątkowy wieczór nie zabrakło uśmiechu, ale również wzruszeń. Uczniowie dumnie podkreślali, że jeszcze przez długi czas będą powracać myślami do murów szkoły. - Najbardziej będę wspominać moją klasę i ludzi, których poznałam. Na pewno nie zapomnę wszystkich imprez, które organizowaliśmy. W naszej szkole panuje świetna atmosfera, są tu niesamowici ludzie. Nauczyciele też są przyjaźni, można się z nimi dogadać – wspomina Aleksandra Baran z klasy 3F.
 
Wśród uczestników Studniówki I Liceum Ogólnokształcącego trzyosobowa komisja, składająca się z reprezentantów redakcji info.elblag.pl, wyłoniła 10 najbardziej wyróżniających się par, które będą walczyć o tytuł "Najpiękniejszej Pary Studniówki I LO". We wtorek, 27 stycznia, zaprezentujemy wybrane pary, które za pośrednictwem facebook-a walczyć będą o cenne nagrody.
 
 
 
 
Magdalena Marcinkiewicz

Oceń tekst:

Ocen: 4

%100.0 %0.0


Galeria / Studniówka I LO. ( zdjęć 124 )
Dodano: 2015-01-25 |  fot. Adrian Sajko
0

Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ uczeń
  Niedziela, 25.01

  Super studniówka !

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4892771244049