Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Śmiertelny wypadek między Krasnym Lasem a Próchnikiem. Kierowca był pijany!

04.05.2015, 16:57:32 Rozmiar tekstu: A A A
Śmiertelny wypadek między Krasnym Lasem a Próchnikiem. Kierowca był pijany!
fot. Witold Sadowski

Dziś (4 maja) przed godz. 16 na ul. Fromborskiej między Krasnym Lasem a Próchnikiem bmw, którym podróżowało małżeństwo, uderzyło w drzewo. Na miejscu zginęła pasażerka pojazdu. Pijany kierowca auta nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policyjne badanie alkotestem wykazało w jego organizmie zawartość ponad 2,6 promila alkoholu! Na miejscu pracowali policjanci służby ratunkowe, wezwano policyjnego technika i prokuratora. Droga w miejscu zdarzenia na czas ich pracy została zablokowana.

Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu wypadku policjanci, 40-letni kierujący bmw serii 3 jadąc ul. Fromborską od strony centrum Elbląga w kierunku Łęcza, na na wyjściu z łuku drogi w prawo stracił panowanie nad autem, "złapał" prawego pobocza jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu zginęła 42-letnia pasażerka bmw, żona kierowcy. Jak się okazało - mężczyzna prowadził samochód będąc pijany. Badanie alkotestem na miejscu wypadku wykazało w jego organizmie zawartość ponad 2,6 promila alkoholu!

Na miejsce zdarzenia wezwano pogotowie ratunkowe, policję i straż. Przybyły lekarz stwierdził zgon kobiety. Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia odłączyli ze zniszczonego bmw akumulator i zneutralizowali wyciekłe z auta płyny. Ruch w rejonie wypadku na czas pracy służb, wezwanego technika policyjnego i prokuratora został całkowicie zablokowany.

Witold Sadowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 9

%88.9 %11.1


Galeria / Śmiertelny wypadek między Krasnym Lasem a Próchnikiem. Kierowca był pijany! ( zdjęć 16 )
Dodano: 2015-05-04 | fot. Witold Sadowski
0

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +29
  ~ Ana Hana
  Poniedziałek, 04.05

  Tak się kończy przyzwolenie nas jazdę po pijaku. Kobieta mogła się nie zgodzić aby pijak był kierowcą a co najwyżej nie wsiadać z nim do auta. Pewnie by teraz żyła a tak....[*]

 2. 2
  +13
  ~ Obywatel
  Poniedziałek, 04.05

  Popieram Ane Hane. Niestety, głupota ludzka nie zna granic. Pijak mąż, pewnie będzie miał wyrzuty sumienia do końca życia, ale niestety dużą głupotą i spolegliwością wykazała się jego, już nieżyjąca żona. Gdyby nie była tak głupio tolerancyjna, pewnie myślała, że nic się nie stanie.

 3. 3
  +4
  ~ gość
  Poniedziałek, 04.05

  Na tej drodze raz w miesiącu jest wypadek!!! Czas coś z tym zrobić!

 4. 4
  --16
  ~ luka
  Poniedziałek, 04.05

  Zastanówcie cię, czy sami sobie nie macie nic do zarzucenia? Zginął człowiek! Trochę empatii.

 5. 5
  +12
  ~ Rocco
  Poniedziałek, 04.05

  luka właśnie nie mam , chyba że ty jak debil jeździsz po alkoholu lub na haju , takich ZWYRODNIALCÓW trzeba zdecydowanie eliminować ze społeczeństwa. On ją po prostu zamordował, mógł to zrobić nożem podrzynając jej gardło takie samo morderstwo. może to dotrze do takich imbecyli jak luka . Zadam wszystkim pytanie ,jaka będzie różnica jak ktoś wasze dziecko zastrzeli lub zmiażdży mu głowę autem ? Morderstwo zawsze jest morderstwem i przestać pitolić bo mu się chciało wypić !!!! To jak komuś się zachce strzelać z kałacha do tłumu to też powiecie że to drobny wypadek ?

 6. 6
  0
  ~ adzelik
  Poniedziałek, 04.05

  a skąd ten mądrala pochodzi?? o kogo chodzi??

 7. 7
  --4
  ~ BMW
  Poniedziałek, 04.05

  "bmw, którym podróżowało małżeństwo" no chyba się redaktorzyna rozbujał ,na ***...... gość z żoną nie wiadomo w jakim też stanie i podróż HA puknij się

 8. 8
  +7
  ~ co za....
  Poniedziałek, 04.05

  Ś***** zamordował!!!!!!!! własną żonę. Jak można wsiąść z tak nawalonym worem do samochodu? Bilans tego wypadku powinien być odwrotny

 9. 9
  +4
  ~ łeeej
  Poniedziałek, 04.05

  BMW - a możesz przetłumaczyć na zrozumiały jężyk to co napisałeś?

 10. 10
  --4
  ~ woooow
  Poniedziałek, 04.05

  a ten seledynowy worek to ,,ona"" tam jest??

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2272341251373