Piątek, 14.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

Andrzej Śliwka faworytem Czytelników. Poznaj wyniki wyborczej sondy INFO!

17.04.2024, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Andrzej Śliwka faworytem Czytelników. Poznaj wyniki wyborczej sondy INFO!

Andrzej Śliwka faworytem Czytelników info.elbląg.pl w wyścigu o fotel prezydenta Elbląga. 42 proc. uczestników naszej ankiety wskazało, że w drugiej turze wyborów samorządowych zamierza oddać głos na tego kandydata.

 

 


W najbliższą niedzielę, 21 kwietnia mieszkańcy zdecydują, kto zostanie nowym prezydentem Elbląga. W drugiej turze zmierzą się ze sobą Michał Missan i Andrzej Śliwka. Zapytaliśmy internautów o to, na którego z kandydatów planują zagłosować. Głosowanie w ankiecie INFO trwało od 9 do 19 kwietnia, do godz. 9. Udział w niej wzięło 1006 internautów.

 

 


Większość uczestników ankiety wskazała na Andrzeja Śliwkę, otrzymał on 42 proc. głosów (424). Na drugiego z kandydatów zagłosować zamierza 38 proc. (382 głosy). 11 proc. (115 głosów) Czytelników wskazało, że decyzję podejmie w ostatniej chwili, a 9 proc. (85 głosów), że nie zamierza wziąć udziału w II turze wyborów. 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 18

%94.4 %5.6


Komentarze do artykułu (17)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ Do Krzysio
  Piątek, 19.04

  Widocznie jakiś chochlik,przecież nikt ci nie nakaże głosować na Andrzeja Śliwkę,to jest tylko sondaż,jak będzie w realu to się jeszcze okaże.Nie tylko zwolennicy PiSu oddadzą na niego głos,wybory lokalne to nie wybory do parlamentu,my tu mamy swoje sprawy i zadne barwy polityczne ich nie rozwiąża.Trzeba się dogadywać ponad podziałami,dla dobra ogółu mieszkańców,tak więc emocje pozostawmy i zagłosujmy tak,abyśmy nie musieli tego żałować.Serdecznie pozdrawiam.

 2. 2
  +4
  ~ wyborca
  Piątek, 19.04

  do Krzysio też mogłeś oddać głos...Może internauci mogli oddać jeden głos na dobę...a że było tylko ich tylu to i nawet dobrze bo to tylko sondaż jak w życiu...Wybory i sondaż w niedzielę ten realny.

 3. 3
  +6
  ~ Przypomnę
  Piątek, 19.04

  W pierwszym głosowaniu też prowadził A.Sliwke i co przy urnie przegrał. Zaraz druga tura i myślący wybiorą rozwoj a tepi zastój.

 4. 4
  +13
  ~ Bezproblemowy
  Piątek, 19.04

  Niestety, u konkurencji jest na odwrót...

 5. 5
  +11
  ~ Mieszkanka
  Piątek, 19.04

  Oby Ci niezdecydowani dali szanse Elblągowi i postawili na Pana Śliwkę

 6. 6
  +4
  ~ Roman
  Piątek, 19.04

  "Andrzej Śliwka faworytem Czytelników". Oj portalu mój ulubiony, poważnie? Myślę, że Admin postawił na niewłaściwego konia. Uzasadniam: raniej p. Śliwka zabiegał u Was w sprawie wyborów na posła do Sejmu, był prezentowany na zdjęciach wśród wąsatych leśniczych i nadleśniczych oraz młodych leśniczanek. Także przy wielkich tablicach, prezentujących promesy (obietnice), dla Ochotniczych Pożarnych Straży w powiecie i całym okręgu. Pieniądze na realizację pochodziły od całego Narodu. Pomogliście Mu w wygranej. Teraz ma porzucić funkcję posła? Wiem, że zarabiacie na reklamach p. Śliwki. Ma swój fundusz wyborczy, także pochodzący od Narodu, zgodnie z ustawami wynikającymi z Konstytucji. Lecz Jego obecne obietnice nie mają pokrycia w finansach, które mógłby pozyskać.

 7. 7
  +10
  ~ rufioo
  Piątek, 19.04

  Jak ostatnio jadę przez miasto, to tylko widzę białe zęby Missana 😁

 8. 8
  +8
  ~ POlak
  Piątek, 19.04

  Debata pokazał iż Missan poza poparciem Tuska - nic nie reprezentuje. Totalna pustka. Wybieramy zmianę - Czas na Sliwkę!

 9. 9
  +6
  ~ Do POlak
  Piątek, 19.04

  Totalna pustka zagłosuje na totalną pustkę

 10. 10
  +4
  ~ Anka
  Piątek, 19.04

  Po przeczytaniu artykułu pani Justyny Kopińskiej pt. , Elbląg odwraca oczy, - nie zagłosuję na pana Missana. Nigdy.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


2.4319648742676