Niedziela, 19.05.2024, Imieniny: Mikolaj, Piotr, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

Witold Wróblewski oceniony po 8 latach prezydentury. Czytelnicy INFO wystawili ocenę dopuszczający

23.12.2022, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Witold Wróblewski oceniony po 8 latach prezydentury. Czytelnicy INFO wystawili ocenę dopuszczający

W programie wyborczym Witold Wróblewski zawarł wiele obietnic skierowanych do różnych grup społecznych. Czy mieszkańcy naszego miasta są zadowoleni z tempa ich realizacji? Czy jakość wykonywanych przez Witolda Wróblewskiego obowiązków jest ich zdaniem zadowalająca?

 


Sprawdziliśmy to zadając naszym czytelnikom pytanie: Jaką ocenę wystawiasz W. Wróblewskiemu za 8-letnią prezydenturę? Za skalę posłużyły dobrze wszystkim znane szkolne oceny.


W ankiecie oddano w sumie 847 głosów. Zdecydowana większość z nich, bo aż 73 proc. to oceny, którymi uczeń chwalić się nie lubi.


Wśród nich aż 59 proc. (502 głosy) to oceny niedostateczne, 7 proc. (59 głosów) dopuszczające oraz 7 proc. (58 głosów) dostateczne.


Były też oceny pozytywne. Z  7 proc. (62 głosy) to oceny dobre, 17 proc. (144 głosy) bardzo dobre i 3 proc. (22 głosy)  celujących.


Jak widzimy największą ilość wśród wystawionych ocen osiągnęła ocena niedostateczna. Trzymając się szkolnego sposobu obliczania końcowej oceny wyliczyliśmy średnią z uzyskanych ocen. A ta dała Prezydentowi Wróblewskiemu ocenę: dopuszczający (średnia 2,23).

 

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 129

%95.3 %4.7


Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +64
  ~ kuk
  Środa, 21.12

  Jak by nie patrzeć, to były zmarnowane lata, nieprawdaż panie "pierwszy mieszkańcu miasta Elbląg"? Tych kilka "załatwionych" spraw wynikających tak naprawdę z Budżetu Obywatelskiego - wskazanych przez mieszkańców - nie przykryją słabości w "zarządzaniu" w tym dobór osób do instytucji i spółek miejskich /100 tyś miastem/, czyż nie tak?

 2. 2
  --36
  ~ Fnu
  Środa, 21.12

  Nic ta szczujnia już nie da,podpisy nie zebrane.Czas lepić pierogi

 3. 3
  +33
  ~ Bob
  Środa, 21.12

  Dopuszczający... Znaczy się mierny... 😆

 4. 4
  +48
  ~ To se newrati
  Środa, 21.12

  Zmarnowane lata dla Elbląga. Tych lat już się nie zwróci. Oby doszło do referendum.

 5. 5
  +45
  ~ jan
  Środa, 21.12

  Uważam ,że tak ,jak jest w zakladach pracy - Roczna Ocena Pracownicza ,tak samorządowcy , a szczególnie Radni powinni być oceniani . Powinno to dotyczyć także posłów i senatorów . A wszystkich w/w powinien ograniczać wiek - do 70 lat . Wszyscy starsi powinni mieć zakaz pracy ,a obowiązkowe przejście na emeryturę .

 6. 6
  +128
  ~ !!!!
  Środa, 21.12

  Jeden wielki WSTYD

 7. 7
  +48
  ~ 59% pał, to pała w zwisie
  Środa, 21.12

  Czyli Wituś dokończy dzieło w OHP albo "elektorat" powtórzy mu kadencję, bo swój chłop - odkaża się i ludzi nie szanuje.

 8. 8
  +17
  ~ Wet
  Środa, 21.12

  Jak wy to średnią wyliczyliście, mistrzostwo manipulacji

 9. 9
  +50
  ~ Co takiego
  Środa, 21.12

  Na świadectwie niedopuszczalna ocena.

 10. 10
  --91
  ~ rencistka
  Środa, 21.12

  Ciekawi mnie skąd nagle takie zamieszanie wokół Elblaga i jego Prezydenta , czemu teraz ,a nie rok ,czy 2 lata temu ? I co łączy poniższe tematy : 1/ spór wokół portu , 2/ vice min . Andrzej Śliwka często w Elblągu , 3/ blokada inwestycji przy rzece Elbląg przez ministerstwo 4/ Stefan Rembelski i Referendum , 5/ poseł Plażyński jr. często w Elblągu ,6/ Krytyka wszystkiego co podlega pod Ratusz ,od śliskich chodników w zimie ,po złych lekarzy 7/ kandydowanie do senatu prezesa Kaczyńskiego z Elblaga .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3045489788055