Sobota, 8.08.2020, Imieniny: Iza, Cyprian, Dominik
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

"Telewizja odgrywa dużą rolę w życiu człowieka"

13.12.2019, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
"Telewizja odgrywa dużą rolę w życiu człowieka"
Fot. Ryszard Biel

Redakcja info.elblag.pl współpracuje ze Szkołą Podstawową nr 9 im. Józefa Piłsudskiego. Na łamach naszego dziennika publikujemy materiały, w których uczniowie oraz pracownicy SP 9 wypowiadają się na różne tematy. Jaką rolę w życiu uczniów klasy VI b odgrywa telewizja?


Damian:

Telewizja odgrywa dużą rolę w życiu człowieka. Dorośli lubią oglądać reality show, bo widzą inny świat, niż ten, w którym żyją. Mogą oderwać się od codziennych trosk. Dzieci natomiast uwielbiają bajki, zwłaszcza na stacjach Cartoon Network i Nickelodeon.

 

 

Igor:

Życie bez telewizji i mediów byłoby nudne.  Gdybym był szefem stacji telewizyjnej TVN Turbo, to wprowadziłbym więcej programów o motoryzacji, bo bardzo się tym interesuję. Wszystkim pracownikom stacji telewizyjnych życzę nietypowych pomysłów  oraz tego, by nie przejmowali się konkurencją.

 


Dawid:

Dużo czasu poświęcam  na oglądanie programów telewizyjnych. Kiedy wracam po szkole do domu, oglądam najczęściej mecze piłki nożnej. Średnio każdy Polak poświęca na oglądanie telewizji 2 godziny dziennie. To dosyć dużo. Nie chciałbym być  prezenterem jakiejś stacji, bo to bardzo stresująca praca.

 

 

Grzegorz:

 Ludzie pracujący w telewizji muszą być odważni i ładnie się wysławiać. Lubię oglądać „Pingwiny z Madagaskaru” oraz „Spongebob”. Częściej ogląda filmy mój tata, bo mama nie ma za dużo czasu.

 

 

Jakub:

Dzięki telewizji można nauczyć się zwrotów z obcego języka, poznawać bajki, a dorośli mogą się zrelaksować, oglądając  horrory. Poleciłbym każdemu nastolatkowi obejrzenie „Jurasic World” ,„Jumanji”.  Najtrudniejszą pracę mają , moim zdaniem, dziennikarze, bo ciągle musza zadawać pytania innym.

 

 

Kacper:

W życiu człowieka telewizja odgrywa rolę naukową i rozrywkową. Na lekcjach nauczyciele puszczają nam programy edukacyjne. Na matematyce dowiadywaliśmy się, jak obliczać ułamki. Warto też oglądać filmy przyrodnicze. Chciałbym, żeby programy i filmy nie były przeplatane reklamami, bo bywa to irytujące i film, zamiast trwać półtorej godziny, oglądam przez dwie albo dwie i pół.


 

  

Magdalena Stankiewicz

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ gr
  Piątek, 13.12

  Świetne chłopaki z SP 9 :) Brawo!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.