Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poszukują zaginionego obywatela Białorusi. Rodzina mężczyzny nie ma z nim kontaktu od końca czerwca, gdy wyjechał on z Tolkmicka do pracy w Braniewie - informuje policja.
Zaginiony mężczyzna to Wladislaw Maslovski (Uladzislau Maslouski). W dniu 30 czerwca tego roku opuścił miejsce zamieszkania przy ul. Nadrzecznej w miejscowości Tolkmicko, udając się do pracy w miejscowości Braniewo. Miał wrócić około godziny 16:00 tego samego dnia, jednak do chwili obecnej nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.
RYSOPIS:
– wzrost: 188 cm
– sylwetka: tęga, muskularna
– cera: jasna
– włosy: krótkie, proste, jasny blond
UBIÓR W DNIU ZAGINIĘCIA:
– kurtka rozpinana koloru czerwono-czarnego
– ciemna koszulka z krótkim rękawem
– spodnie dresowe koloru czarnego
– buty sportowe koloru szarego
Policja prosi wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, o pilny kontakt: numer alarmowy 997 lub 112 lub z najbliższą jednostką Policji
Informacje można również przekazać anonimowo za pomocą linku „Przekaż informację" dostępnego na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Elblągu w zakładce „Kontakt":
Każda informacja może być istotna. Dziękujemy za pomoc.
Jakub Sawicki
zespół prasowy KMP Elbląg