Sobota, 16.10.2021, Imieniny: Florentyny, Ambrozego, Gawla
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Ujawnienia nielegalnych automatów

30.07.2021, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ujawnienia nielegalnych automatów

Trzy punkty i aż czternaście automatów

 • Warmińsko-mazurscy funkcjonariusze KAS z Elbląga tylko w lipcu br. zajęli 14 automatów do gier. 
 • Kontrole przeprowadzono w Pasłęku, Komorowie Żuławskim i Lubawie. 
 • Zajęto również gotówkę i telefony komórkowe.

Ujawnienie 14 nielegalnych automatów do gier w ciągu niespełna miesiąca -takim wynikiem mogą pochwalić się elbląscy funkcjonariusze KAS, którzy w lipcu br. zatrzymali urządzenia. Na początku miesiąca mundurowi weszli do lokalu w Pasłęku i zajęli 5 automatów. Na miejscu zabezpieczyli również gotówkę przeznaczoną na wypłaty w kwocie 4,3 tys. zł oraz telefon komórkowy. 

Podczas kolejnej akcji w Komorowie Żuławskim funkcjonariusze ujawnili następne 5 nielegalnych automatów i zabezpieczyli telefon komórkowy. W obu przypadkach punkty, w których urządzane były gry hazardowe, wyposażono w kamery monitoringu, a na ścianach w pomieszczeniach obsługi wisiały zdjęcia z wizerunkiem funkcjonariuszy. 

Z kolei w ubiegłym tygodniu mundurowi z Elbląga otrzymali informację z Komendy Powiatowej Policji w Iławie o napadzie rabunkowym w punkcie gier w Lubawie. Na miejscu okazało się, że napadu dokonano na dwie osoby przebywające w lokalu. Był to mężczyzna z obsługi oraz kobieta, która grała na automatach. Zostali oni przesłuchani w charakterze świadków. Funkcjonariusze przprowadzili eksperymenty procesowe odtworzenia gier na automatach, które potwierdziły ich losowy i  komercyjny charakter. W punkcie zabezpieczono 4 nielegalne automaty oraz komplet kluczy serwisowych do tych urządzeń.

Zatrzymane dowody rzeczowe zdeponowano w magazynie Oddziału Celnego w Iławie, a sprawę przekazano do Referatu Dochodzeniowo-Śledczego w Elblągu, Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie.

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Automat
  Piątek, 30.07

  Nie rozumiem tej zabawy, zajmują automaty a potem je oddają i tak w kółko. Może napiszcie też taki artykuł "elbląscy funkconariusze KAZ zajęli automaty, które wcześniej oddali a potem artykuł "elbląscy funkcjonariusze KAZ Znowu zajęli te same automaty i znowu oddali "elbląscy funkcjonariusza KAZ po raz 20 zajęli automaty, które oddali już 20 razy. Wszędzie nielegalne kasyna , kazdy mieszkaniec Elbląga wie gdzie one są a tu kolejny sukces funkcjonariusze KAZ.. Zabrali automaty które zabierali już dziesiątki razy a potem oddawali.

 2. 2
  0
  ~ Rambo 11
  Piątek, 30.07

  Zapraszam na wyczółkowskiego w E_go

 3. 3
  +1
  ~ jacol
  Sobota, 31.07

  DO~ Automat. KAZ-imierz to ty chyba jesteś, o czym ty piszesz ?!?!

 4. 4
  0
  ~ Dowódca
  Sobota, 31.07

  Oddają? Tak? Jakiś dowód na to czy tak tylko bredzisz?

 5. 5
  0
  ~ rozgarniety
  Sobota, 07.08

  ha ha elblaska policja wiedza wszystko o wielu rzeczach ale kolegom klopot robic wspolpraca jest lepsza

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.