Sobota, 4.12.2021, Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Śmierć dwójki elblążan w wypadku na krajowej "siódemce" w Cedrach Małych

21.10.2014, 08:15:28 Rozmiar tekstu: A A A
Śmierć dwójki elblążan w wypadku na krajowej "siódemce" w Cedrach Małych
źródło: KPP w Pruszczu Gdańskim

Policjanci z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim ustalają przyczyny tragicznego wypadku, w którym zginął 22-letni kierowca nissana micry i podróżująca z nim 21-letnia pasażerka. Obydwoje byli mieszkańcami Elbląga. Do wypadku doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek, na trasie krajowej "siódemki" w Cedrach Małych.

Do tragicznego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 7 w Cedrach Małych. Z nieustalonych dotąd przyczyn doszło do zderzenia czołowego volvo z nissanem micrą. Kierująca volvo trafiła do szpitala. Droga krajowa nr 7 w Cedrach Małych była zablokowana przez 4 godziny. Policjanci kierowali ruch objazdami.

Informację o wypadku odebrał dyżurny pruszczańskiej policji 20 października o godź. 00.15: na drodze krajowej nr 7 w Cedrach Małych doszło do wypadku drogowego. Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze. Policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zamknęli drogę i kierowali ruch objazdami. Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia, sporządził szkic sytuacyjny oraz oględziny samochodów biorących udział w wypadku. Lekarz pracujący na miejscu wypadku stwierdził zgon dwóch osób. Policjanci wspólnie z lekarzem medycyny sądowej dokonali oględzin miejsca wypadku oraz oględzin zwłok, które przewieziono do prosektorium w celu wykonania sekcji zwłok.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 30-letnia mieszkanka Warszawy kierująca volvo jechała w kierunku Gdańska. Natomiast 22-letni elblążanin kierujący nissanem micra i jego 21-letnia pasażerka jechali w kierunku Elbląga. W Cedrach Małych doszło do czołowego zderzenia obu pojazdów. Kierowca nissana i jego pasażerka ponieśli śmierć na miejscu. Kierująca volvo trafiła do szpitala wojewódzkiego w Gdańsku. Całkowity ruch na drodze został wznowiony o godz. 04.00.

Policjanci ustalają okoliczności zaistniałego wypadku oraz zwracają się z apelem do ewentualnych świadków tego zdarzenia. Wszystkie osoby które mogą udzielić jakichkolwiek informacji pruszczańska policja prosi o kontakt pod nr telefonu 058 78-54-235.

 

źródło: KPP Pruszcz Gdański

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ Alma
  Wtorek, 21.10

  która to Dorota zginęła - wie ktoś:(

 2. 2
  +28
  ~ ++
  Wtorek, 21.10

  Tak młodo zginęli .Wyrazy współczucia dla rodzi

 3. 3
  --4
  ~ Alma
  Wtorek, 21.10

  ...z Dabka? :(

 4. 4
  0
  ~ knc-9q3h4g [q
  Wtorek, 21.10

  Pewnie babka z Volwo chciał skręcić do CPN i zajechała drogę. Mnie Ruska tak zajechała na czerwonych światłach

 5. 5
  0
  ~ lolik
  Czwartek, 23.10

  Dorota D. i Sebastian S. Wystawienie trumien 25 pażdziernika o godz. 11:30 w Parafii Św. Brunona. O 12:00 msza święta. Po czym na Nowej Dębicy dalsza część.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2673988342285