Czwartek, 30.05.2024, Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elblążanin w Zarządzie Województwa Warmińsko-Mazurskiego

14.05.2024, 17:10:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elblążanin w Zarządzie Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Źródło: https://www.facebook.com/MichalMissanpl

Robert Turlej, były elbląski radny, został członkiem Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Na stanowisko zarekomendował go marszałek Marcin Kuchciński. 

 

 


Robert Turlej w latach 2010-2024 był radnym Rady Miejskiej w Elblągu. W ostatnich wyborach samorządowych wystartował do Sejmiku z listy Koalicji Obywatelskiej i zdobył mandat, uzyskując najwięcej głosów w naszym okręgu. Teraz został członkiem Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Na to stanowisko zarekomendował go marszałek Marcin Kuchciński, poinformował Michał Missan prezydent Elbląga. 
 

Oceń tekst:

Ocen: 4

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (20)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ POuczony dawniej
  Wtorek, 14.05

  Stanowisko Wicemarszałka to się Elblągowi należało jak psu micha. Widać jakie jest nasze traktowanie w Olsztynie i gdzie mamy miejsce w szeregu wojewódzkim.

 2. 2
  +15
  ~ wyborca
  Wtorek, 14.05

  Kiedy się skończą te występy na wizji , robota czeka.Drogi dziurawe śmietników niema na przystankach, a Oni cały czas się dowartościowują występami.

 3. 3
  +9
  ~ mów mu - "członku"
  Wtorek, 14.05

  No, skoro został członkiem , to brzmi dumnie. Czyli jest członkiem wielokrotnym.

 4. 4
  0
  ~ Na to czekamy
  Wtorek, 14.05

  A moze w końcu idą zmiany i nowe czasy ? Myślę ze trzeba dać szansę zmianom i nowym czasom i nowemu prezydentowi! Najwazniejsze, aby zatrzeć ślad tego co bylo złe i tych co byli źli ! Bo smród będzie jeszcze dlugo się unosił póki póty nie zniknął z tego nowego środowiska i nowych szans!

 5. 5
  +9
  ~ nad czym zachwyt?
  Wtorek, 14.05

  ~na co czekasz - dałeś mu szansę na pracę dla miasta za prawie 30 tysięcy miesięcznie a on tylko "udziela wywiadów" i suszy zęby do kamer. nadal pozostał jedynym celebrytą medialnym niczym jego guru , niejaki Witold. Nadal nikt z departamentów logicznie się nie objaśni przed mieszkańcami tylko bredzi twój wybranek. Bredzi bez ładu i składu , jakby mówił o czymś a myślał o naciskającej go sra.czce. Niedojrzały chłopiec który przez miesiąc cieszy się z prezentów na komunię. Robota miejska leży i będzie leżeć skoro wybrałeś celebrytę bełkoczącego. co zrozumiałeś z jego bełkotu powyżej? To lepiej i konkretnie przedstawił by cieć przy drzwiach UM.

 6. 6
  +13
  ~ `47 go wybrali
  Wtorek, 14.05

  Przecież dostał tą fuchę, został członkiem, nie dlatego że jest mądrym fachowcem, ale dlatego że jest członkiem. Zęby Michasia to potwierdzają i gratulują w imieniu Wcisły. Michaś uczył się fachu nosząc nakrętki za Wróblewskim a ten wsypywał je do śmietnika - jedyne osiągnięcie kadencji. To mu zostało i teraz on jest wszędzie gdzie robią fotki bo "chcem i lubiem to". A robota? Myślałem że zniknie na rok i pojawi się gdy coś zrobi, ale będzie kontynuacja administrowania miastem made in Wschodnia. Michaś szefuje PO a nie miastu.

 7. 7
  +7
  ~ Autor
  Wtorek, 14.05

  Wybrali Michałka, teraz czekają. Doczekacie się gruszek na wierzbie. Komunikacja nawet palcem nie tknieta. Pierwsze co za ten burdel się zabrać i dziury na drogach, cisza...

 8. 8
  +10
  ~ Jawamwójtaniewybierałem
  Wtorek, 14.05

  PO co on tam poszedł skoro w Elblagu totalnie zawiodł i nic nie robił? 14 lat temu obiecał na łamach swojej telewizji POdkastowej że wprowadzi zieloną falę na sygnalizacji świetlnej i od 2014 roku nie zrealizował tej obietnicy wyborczej. Obecnie jazda po Elblagu to jest koszmar, stoi sie na kazdych swiatłach, Czy robienie z geby cholewy to standard w PO? Wstyd ! Ci ludzie zajmuja stolki i nic nie robia. Stanowisko chyba za to wazeliniarstwo w swiatowidzie na wiecu ryzego?

 9. 9
  +13
  ~ Jawamwójtaniewybierałem
  Wtorek, 14.05

  Do Na to czekamy:Ten facet juz raz został wywieziony na taczce w referendum w 2013 roku wraz z cała ekipa nowaczyka. W tej ekipie byli praktycznie wszyscy POwcy ktorzy ponownie wturlali sie do ratusza wraz z przewodniczaca rady miesjkiej. A żeby było śmieszniej ta ekipa jest sterowana przez motorowke ktory takze został obalony w tym referendum. Gdzie ty widzisz zmiany i nowe osoby? Gdzie ty widzisz nowe czasy? Obecny rezydent przytakiwał wczesniejszemu we wszystkich szkodliwych dzialaniach takze dzialaniach msciwych w tym scigania krytykantow. Jak mawiał protex od zimnych term znał swoje miejsce w szeregu i podazal jak cień za cwierkiem. Smród będzie tak dlugo dopoki ta klika nie zostanie usunieta z samorzadu, sejmiku wojewodzkiego i parlamentu.

 10. 10
  --9
  ~ Ploterek
  Środa, 15.05

  ~ Autor Gość oficjalnie rządzi od 8 dni, a Ty już oczekujesz czego? Kompleksowej reformy ZKM, tras autobusów?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6316931247711