Czwartek, 18.04.2024, Imieniny: Klara, Robert, Rudolf
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Uwaga elblążanie! We wtorek i środę blokada obwodnicy Elbląga. Będą utrudnienia w ruchu

17.02.2024, 20:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Uwaga elblążanie! We wtorek i środę blokada obwodnicy Elbląga. Będą utrudnienia w ruchu
fot. archiwum redakcji

W związku z zaplanowanym na obwodnicy Elbląga  Protestem, który rozpocznie się w najbliższy wtorek - 20.02.2024 o godzinie 10.00 i trwać będzie dobę, czyli do środy 21.02.2024 do godziny 10.00, w mieście i na drogach dojazdowych wystąpią utrudnienia w ruchu i zmiany w jego organizacji.

 

Protest odbywać się będzie na węźle Elbląg Południe, na drodze krajowej S7. W związku z tym odcinek drogi krajowej S7 między węzłem Elbląg Wschód, a węzłem Elbląg Zachód będzie całkowicie zamknięty dla ruchu pojazdów (z wyłączeniem służb ratunkowych). Ruch pojazdów będzie odbywał się wytyczonymi przez Policję objazdami przez miasto.

 

Z pewnością będzie to powodować utrudnienia w ruchu. Prosimy kierowców o stosowanie się do zaleceń służb i tymczasowych oznaczeń. Jeżeli jest to możliwe, to apelujemy o unikanie w te dni podróży.  Osoby, które tego dnia będą przemieszczały się po Elblągu prosimy o wcześniejsze rozplanowanie podróży i wzięcie pod uwagę przewidywanych utrudnień w ruchu, związanych z koniecznością zmiany trasy, zwiększoną ilością pojazdów przejeżdżających przez miasto, jak i możliwymi opóźnieniami w kursowaniu komunikacji miejskiej.  W przypadku, gdy mamy stawić się w danym miejscu na określoną godzinę, np. wizyta u lekarza, warto wyjechać odpowiednio wcześnie.

 

To samo dotyczy wyjazdów poza miasto - szczególnie drogą S7 w kierunku Gdańska i Warszawy, gdzie również w innych miejscowościach zaplanowane są w tych dniach protesty. Prosimy mieszkańców i kierowców o wyrozumiałość i zachowanie szczególnej ostrożności oraz o bieżące śledzenie komunikatów medialnych zarówno w skali miasta jak i kraju.

 

 

Informacja nadesłana

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Ania
  Poniedziałek, 19.02

  To już za dobę. A kiedy będą informacje, których ulic dotyczą zmiany w ruchu?!

 2. 2
  --7
  ~ kij
  Poniedziałek, 19.02

  To już chyba przesada?

 3. 3
  +3
  ~ Dawid
  Poniedziałek, 19.02

  Zamiast utrudniać życie zwykłym ludziom, możecie strajkować przy dyskontach spożywczych albo jechać na granice, już mnie tym powoli wku****cie

 4. 4
  +11
  ~ Miś
  Poniedziałek, 19.02

  W Elblągu komunikacja miejska jest do d...y a teraz jeszcze ten strajk rolników drogi są dziurawe jak ser i kto je naprawi po przejechaniu tyłu pojazdów ja wszytko rozumiem ale protestujecie pod urzędami i domami tych ludzi a nie innym uprzykrzać życie w sejmie znowu będą gadać o zadzie Maryny

 5. 5
  +7
  ~ Stefan
  Poniedziałek, 19.02

  Zobaczcie sobie jakie oszustwa są na granicy z Ukraina. Na youtube kanal Bardowscy filmik "TEGO W TV NIE ZOBACZYSZ - PROTEST ROLNIKÓW!

 6. 6
  +9
  ~ Józek
  Poniedziałek, 19.02

  ~ Ania Jak których? Wszystkich! Czego nie rozumiesz? Skoro cały ruch kołowy z S7 zostanie przekierowany przez Elbląg i to w dwóch kierunkach to logicznym jest, że będzie jeden wielki korek na Grunwaldzkiej, 12-Lutego, Hetmańskiej, Dąbka, Brzeskiej, Rycerskiej, Browarnej - do mostu UE i dalej na wyjazd w kierunku Gdańska. Jedyne co może płynnie jeździć to tramwaje.

 7. 7
  +17
  ~ Solidarny robotnik
  Poniedziałek, 19.02

  Bardzo dobrze że rolnicy głośno upominają się o swoje i nasze interesy. Nie dajmy się brukselskim biurokratom. Protest który nikogo nie boli nie ma sensu. Powinniśmy być wdzięczni rolnikom i wspierać ich ,bo to oni wytwarzają żywność bez której nie da się żyć. Trzeba patrzeć w przyszłość co taka polityka unijna przyniesie nam za parę lat , a nie że jutro będzie trochę trudniej poruszać się po mieście.

 8. 8
  +1
  ~ Na Warszawŵ!
  Poniedziałek, 19.02

  Protestujcie w Warszawie ,na Nowogrodzką,Żoliborz ..tam m.in.są winowajcy tej sytuacji,a nie utrudniacie nam życie!

 9. 9
  +9
  ~ jakoś nie wierzę
  Poniedziałek, 19.02

  "W przypadku, gdy mamy stawić się w danym miejscu na określoną godzinę, np. wizyta u lekarza, warto wyjechać odpowiednio wcześnie." ŚMIESZNE!!! Czyli jeżeli mam się stawić we wtorek w szpitalu w innym mieście to dla bezpieczeństwa powinienem wyjechać najpóźniej tydzień temu? A koszty poniesie kto? Rolnicy zrzucą się na hotel czy mam warować pod szpitalem? A jak się spóźnię to załatwią mi nowy szybki termin operacji czy już mam zamawiać trumnę? Ciekawe jest to że przy takich protestach jego organizatorzy zawsze twierdzą że robią to dla mojego dobra. Akurat w to uwierzę. Robią to przede wszystkim dla swojego dobra, inni są daleko w tyle ich listy priorytetów! I tak, wiem że pewnie zaraz zostanę za ten wpis zlinczowany, taka natura internetu.

 10. 10
  +2
  ~ Roolniq
  Poniedziałek, 19.02

  Obejrzyjcie sobie zaiste ciekawy filmik w temacie: https://youtu.be/hO-l4XQ1RiE?si=DhlJgGF54K3wj_5v

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0537450313568