Czwartek, 30.11.2023, Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elblążanka w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Kingę do ołtarza poprowadził były radny SLD

14.11.2023, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elblążanka w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Kingę do ołtarza poprowadził były radny SLD
fot. kadr z filmu

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” emitowany na antenie TVN doczekał się 9 sezonu. Udział w nim bierze 27-letnia elblążanka Kinga, którą do ołtarza poprowadził były elbląski radny Sojuszu Lewicy Demokratycznej Wojciech Rudnicki.

 

 

30-dniowy eksperyment tradycyjnie zacznie się od ślubu, na którym uczestnicy po raz pierwszy zobaczą swoich przyszłych małżonków. Po hucznym weselu przyjdzie czas na codzienność, a ta zweryfikuje ich, powstały w odważnych okolicznościach, związek. Po miesiącu każda z par zadecyduje, czy pozostaje w małżeństwie, czy ogłasza fiasko eksperymentu i wnosi o rozwód

– czytamy w opisie programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”27-letnia Kinga pochodzi z Elbląga. Z zawodu jest psychologiem i na co dzień pracuje w szkole jako nauczyciel wspomagający przy dzieciach z niepełnosprawnościami.

 


Wiem, że jestem stworzona do bycia w relacji i sama nie mogłabym być. Jeżeli chodzi o pracę i mieszkanie to wszystko jest ustabilizowane, więc brakuje tylko męża. (...) Miałam trzy poważniejsze związki, ostatnia relacja zakończyła się burzliwie

- mówiła w programie Kinga.Ślub Kingi i Marcina (27 l.) widzowie zobaczyli już w drugim odcinku programu. Pannę młodą do ołtarza poprowadził były radny Sojuszu Lewicy Demokratycznej Wojciech Rudnicki. Elblążanka przyznała, że wybrany przez ekspertów mężczyzna jest w jej typie.
 

Pierwsze, co mi przyszło na myśl, to chyba jednak taką ulgę poczułam i taką radość, bo widziałam, że jest pozytywnym człowiekiem, takim uśmiechniętym (…) Myślę, że mnie pociąga. Jest wysokim przystojnym brunetem. Jest w moim typie jak najbardziej

– stwierdziła Kinga.

 


Jakie było pierwsze wrażenie Marcina? - – Szczerze mówiąc, myślę, że bym się nie odkręcił za nią na ulicy, gdybym ją minął. Ale to tak naprawdę o niczym nie świadczy. Staram się nie kierować taką pierwszą opinią, żeby za szybko kogoś nie skreślić i też za szybko nie wpaść w jakieś zauroczenie, czy może za szybko nawet się nie zakochać – przyznał Marcin.


W zeszłym sezonie wszystkie trzy pary nie przetrwały próby czasu. Czy nowi uczestnicy będą mieli więcej szczęścia? Odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" można zobaczyć w każdy wtorek, o godz. 21:35 na antenie TVN i w Playerze. 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 5

%20.0 %80.0


Komentarze do artykułu (28)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +61
  ~ Jestem na NIE
  Wtorek, 14.11

  Nie wiem wciąż jak to zakwalifikować tragedia czy komedia, może desperacja , cheć zaistnienia w show biznesie, a moze po prostu parcie na miłość ktorą tak trudno dzis niektorym znaleźć, ale czy ten sposób bez tradycyjnych i normalnych relacji między dwojgiem ludzi jest dobry? Osobiście nie sądzę i odkrycie swoich zachowań zdrowych bądź mniej zdrowych nikomu nic dobrego nie przyniesie , ale to moje zdanie ...

 2. 2
  +51
  ~ Ksantypa
  Wtorek, 14.11

  obejrzałem po raz pierwszy 1 odcinek i nigdy więcej już żadnego , straciłem wiarę w psychologów , cokolwiek mieści się pod tego słowa znaczeniem ! ale może jestem nie dzisiejszy , ale chcę takim pozostać po obejrzeniu tego show! po co całemu światu obnażać to co powinno zostać w rodzinie????? są chyba jakieś granice emocji , które powinno zachować się dla siebie i najbliższych 1 takie programy w dzisiejszych czasach były , są i będą bo to popularność i kasa dla nich , ale czy trzeba to wspierać???

 3. 3
  +22
  ~ on ładny
  Wtorek, 14.11

  brzydula

 4. 4
  +66
  ~ kreciol
  Wtorek, 14.11

  maskara, jak ona ma pomagać ludziom, jak ma sama problem sama sobą , dramat

 5. 5
  +36
  ~ Pacjent
  Wtorek, 14.11

  Kazdy chce milosci i szczęścia ale to musi byc prawdziwe i mimo wszystko tradycyjne a nie eksperyment uczuć dla publiki ! Czy takie wlasnie wartosci wpajają psycholodzy na kanapie ?To podziękuje za porady

 6. 6
  +42
  ~ holog na psy
  Wtorek, 14.11

  A Kinga to prywatnie córka pana Wojciecha? Zarobić można na wszystkim, na "tym" też.

 7. 7
  --28
  ~ Żona
  Wtorek, 14.11

  Czasy się zmieniają to i poznanie małżonka się zmienia. Kiedyś były swatki, matka z ojcem córce męża wybrali, bo im pasował i córka nic nie miała do gadania. Były i są biura matrymonialne, potem nadszedł internet i tu też wiele par się poznało. Zawsze będzie coś nowego. Także sposób poznania męża czy żony. Każde pokolenie pragnie miłości i szczęścia i każdy sposób może być dobry. A krytykujący zawsze byli, są i będą. Gratuluję odwagi i wyjścia poza własną strefę komfortu!

 8. 8
  +18
  ~ Do żona od męża
  Wtorek, 14.11

  Dobre -:)))) prawdziwa cnotą krytyki się nie boi , a program tragedia i w sumie zabawa dla publiki a żadna para w tym szczęścia rodzinnego i miłosnego jeszcze nie znalazla więc czasy nie mają tu nic do rzeczy

 9. 9
  +29
  ~ W temacie
  Wtorek, 14.11

  przecież tu nie chodzi o to kto personalnie idzie do takiego programu , choć w pewnym sensie ma to znaczenie , jeśli bierzemy pod uwagę mentalność , wykształcenie i zawód szczególnie w tym przypadku kiedy mamy do czynienia podobno z psychologami! chodzi o konwencje programu , która pokazuje ( o ile ślub to prawdziwy fakt urzędowy) jak ludzie , uczestnicy traktują podstawowe wartości, którymi się po prostu bawią ! przecież jak nie wyjdzie to się rozwiedziemy ot tak po prostu ! to jest tragizm dzisiejszych czasów kiedy ślub , który jest , był a przynajmniej powinien być czymś niezapomnianym i czymś wyjątkowym w życiu dorosłego człowieka ! pojęcie miłości i jej rozkwitu się nie zmienia ale podstawowymi wartościami nie powinno się eksperymentować! właściwie żal mi tych ludzi

 10. 10
  +19
  ~ Traedia
  Wtorek, 14.11

  Niech ona zdejmie te gąsienice z i tak maleńkich oczu.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0707199573517