Sobota, 20.04.2024, Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czeslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Most Wysoki wreszcie doczeka się remontu? Jak na razie wyrosły na nim grzyby

09.08.2023, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Most Wysoki wreszcie doczeka się remontu? Jak na razie wyrosły na nim grzyby

Most Wysoki od lat wymaga remontu. Jego nawierzchnia aktualnie jest w fatalnym stanie. - Most od lat jest zaniedbywany, aż wyrosły na nim grzyby - stwierdził nasz czytelnik dodając, że dziś na moście doliczył się kilkunastu grzybów. Ratusz ogłosił przetarg na wymianę nawierzchni na moście w ciągu ulic: Mostowej i Giełdowej. Informacja w tej sprawie pojawiła się dziś (9 sierpnia) na stronie BIP Urzędu Miejskiego w Elblągu. Na oferty chętnych miasto czeka do 25 sierpnia.


 

Zakres zamówienia obejmuje: prace przygotowawcze oraz rozbiórkę istniejących elementów nawierzchni mostu, wykonanie powłok antykorozyjnych i izolacji, wykonanie odwodnienia liniowego, wykonanie nowej nawierzchni mostu

 

- czytamy w ogłoszeniu.
Większym zainteresowaniem elblążan cieszył się jednak fakt, że na moście zaczęły wyrastać grzyby. Kiedy dotarliśmy na miejsce grzyby zostały już usunięte. Udało się sfotografować tylko jednego. Jeśli komuś udało się je sfotografować więcej zachęcamy do podzielenia się zdjęciami wysyłając je na adres redakcja@info.elblag.pl.
 

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (12)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +25
  ~ Wstyd
  Środa, 09.08

  Ale jaja. To się nadaje do Teleexpressu

 2. 2
  +10
  ~ Argo
  Środa, 09.08

  Mam nadzieję, że koszty remontu pokryje urzędnik, który odpowiadał za wybór poprzedniego wykonawcy lub brak nadzoru nad pracami.

 3. 3
  +4
  ~ Pppp
  Środa, 09.08

  Pisałam kilkukrotnie, że ta nawierzchnia na most była źle zaprojektowana. Wykonawca zrobił zgodnie z PT. Ale kostka dębowa rozsypała się niestety. Jeśli użyto by drewno tak nasycone jak na przedwojenne drewniane słupy energetyczne to do dziś by ta kostka była i spełniała swoją rolę. Niestety wykonano z delikatnej kostki i się rozsypała. Brak osób technicznych w UM. Brak fachowców. Porażka systemu edukacji za PO. Zlikwidowano szkoły techniczne, a potworzono śmieszne prywatne uczelnie. Tymi magistrami nic niestety nie zrealizujemy. Przykre ale prawdziwe

 4. 4
  +1
  ~ Gonić bolszewie
  Środa, 09.08

  Tak wygląda Elbląg pod rządami ćwierka i towarzyszy z PO. Wszystko doprowadzili do ruiny a pieniądze elblążan wydali na walkę z polskim rządem. W wyborach musimy ich wykopać z Elbląga.

 5. 5
  +1
  ~ POlak
  Środa, 09.08

  To miasto pod rządami PSL, Lewicy i PO Tuska to kompromitacja. Ono nadają się tylko zdrady interesów Polski wraz z grupa - Webera. Won do Niemiec.

 6. 6
  +28
  ~ Ja też tu mieszkam
  Środa, 09.08

  Łatwo dały się usunąć grzyby z mostu. Gorzej będzie z tymi, które obsiadły ratusz a są trujące.

 7. 7
  +4
  ~ wcisnęli wcisłę
  Środa, 09.08

  Tak mi się wydawało, że fotele Witolda, Janusza, Antka i Michasia są solidnie zagrzybione opornym gatunkiem na zwykłe maści. Tylko czerwone żelazo sobie poradzi. Ale podziwiam pomysł piaskowego naprawiania most, u - nikt nie korzysta, dziury są trwałe, grzyb rośnie jak boczniak. A malkontenci narzekają że Wituś i kumple nic nie robią. W pokoiku, na zapleczu znanej restauracji, Grzybkiem zakąszą Borysa znakomici miejscy ojcowie. Tradycyjnie, po ukraińsku - "idzi w ch.uj" za takie patenty.

 8. 8
  +3
  ~ Machupichcę
  Środa, 09.08

  Obok mostu postawić tego szkaradnego Piekarczyka za 6 tys. i niech pilnuje grzybów. Władza puka w dno od spodu.

 9. 9
  +1
  ~ Bareja wiecznie żywy
  Czwartek, 10.08

  @Argo za to odpowiada dyrektor depertamentu inwestycji, która powinna być już pewnie na emeryturze, ale jest jak caryca, na stałe.

 10. 10
  +4
  ~ Hgg
  Czwartek, 10.08

  Gratulacje dla um to jest kolejna świetna atrakcją w mieście

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2726438045502