Niedziela, 11.06.2023, Imieniny: Bogumil, Malgorzata, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

"Nasz nowy dom" w Elblągu. Ich mieszkanie zniszczył pożar, do akcji wkroczy ekipa Katarzyny Dowbor

22.03.2023, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
"Nasz nowy dom" w Elblągu. Ich mieszkanie zniszczył pożar, do akcji wkroczy ekipa Katarzyny Dowbor
Źródło: https://www.youtube.com/@zapowiedzitv

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą remontową programu "Nasz nowy dom" odwiedziła Elbląg. Tym razem, aby zmienić życie pani Żakliny i jej syna. Mieszkanie rodziny w ubiegłym roku zniszczył pożar. Odcinek wyemitowany zostanie jutro, 23 marca.

 

"Nasz nowy dom" popularny program emitowany jest na antenie Polsatu już od dziesięciu lat. W tym czasie pomógł setkom potrzebującym zmienić warunki mieszkaniowe i standard życia. W najnowszym odcinku Katarzyna Dowbor, wraz z ekipą, pomocną dłoń wyciągnie do rodziny z Elbląga.

 

Pani Żaklina dorastała w dysfunkcyjnej rodzinie. Po śmierci babci trafiła do domu dziecka. Miała nadzieję, że jej własna rodzina będzie inna. Urodziła syna Alana, jednak wkrótce potem jej partner zginął w wypadku. Dzięki ciężkiej pracy i spadku po dziadkach kobiecie udało się kupić małe mieszkanko w Elblągu. Lokum zniszczył jednak pożar. Mama i syn trafili do domu samotnej matki, a następnie otrzymali przydział na lokal socjalny pozbawiony łazienki. Pani Żaklina pracuje, nie stać jej jednak na remont i umeblowanie zrujnowanego pożarem mieszkania. Do akcji wkroczy ekipa budowlana pod kierownictwem Przemka Oślaka. Pod czujnym okuem Kasi Dowbor i architektki Marty Kołdej powstanie bezpieczny azyl dla pani Żakliny i jej syna

 

- czytamy na stronie Polsatu.

 

280 odcinek programu, z udziałem elblążanki, wyemitowany zostanie na antenie Polsatu w czwartek (23 marca) o godz. 20.30.

 

Przypomnijmy. "Nasz nowy dom" gościł już w Elblągu w 2020 roku. Wtedy ekipa programu pomogła wyremontować mieszkanie pani Marty i jej rodziny.

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (56)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ Janna
  Środa, 22.03

  Na nic nie stać a rzęsy jednak zrobione...

 2. 2
  +5
  ~ Pompek
  Środa, 22.03

  Ach ta zazdrość ludzi... Nie znam kobiety ale faktycznie problem bo na remont nie stać a rzęsy za 100 zł zrobiła... Ja bym poszedł dalej... Na remont nie stać a chleb z wedlina jada... Szok

 3. 3
  +6
  ~ Ania
  Środa, 22.03

  Pracuje mąż również mamy kredyt na mieszkanie i szczerze przy 2dzieci nie stać mnie aby raz w mc pójść zrobić sobie rzesy a tu samotna matka bez mieszkania i rzeski piękne są 😡

 4. 4
  +1
  ~ Halina
  Środa, 22.03

  do pań pod spodem w komentatch, takie rzęski to można za 10 zł zamówić z aliexpress, z przesyłka a jak się kupon trafi to i taniej...

 5. 5
  +2
  ~ Jesteście straszni
  Środa, 22.03

  Co się stało z ludźmi przez te 8 ostatnich lat mnie przeraża . Żeby człowiek , człowiekowi takie rzeczy . Ehhh…..

 6. 6
  +21
  ~ 60 latek
  Środa, 22.03

  Zaczynam się cieszyć , że się starzeję, że nie będę musiał żyć wśród tak podłych i zazdrosnych ludzi. Kiedyś ludzie mogli się nie lubieć ale takiego prostactwa i zaprzanstwa nie było

 7. 7
  +11
  ~ acbe
  Środa, 22.03

  Do 60 ciolatka;; MASZ ABSOLUTNA RACJE STRACH POWIEDZIEC CO TO TERAZ SIE DZIEJE ZAWISC ZAZDROSC

 8. 8
  +18
  ~ 100% elblążanin
  Środa, 22.03

  To dobra wiadomość. Wszystkiego dobrego.

 9. 9
  +12
  ~ Ola
  Środa, 22.03

  Żeby wam z tej zazdrości du.... Nie wyzarlo Co za społeczeństwo! Rzęsy to sobie może sama zrobić w domu za darmo ,poza tym 100zl a kilka tysięcy to jest różnica. Ech karma wraca.

 10. 10
  +8
  ~ kowal1962
  Środa, 22.03

  Ale sciema przeciez byli darczyncy ktorzy dawali sprzet a ona wszystko sprzedawala i dobrze sie bawila i bawi sie do tej pory

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1730320453644