Czwartek, 9.02.2023, Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Jarosław Kaczyński był w Olsztynie i Ostródzie. Planuje też wizytę w Elblągu

08.11.2022, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Jarosław Kaczyński był w Olsztynie i Ostródzie. Planuje też wizytę w Elblągu
fot. facebook.com/AndrzejŚliwka

Trwa objazd prezesa Prawa i Sprawiedliwości po Polsce. W niedzielę, 6 listopada, Jarosław Kaczyński odwiedził Ostródę i Olsztyn. Kiedy przyjdzie czas na Elbląg?

 


W sobotę Jarosław Kaczyński odwiedził Ostródę. W spotkaniu wziął udział m.in. Wiceminister Aktywów Państwowych Andrzej Śliwka. - Spotkanie przebiegło w bardzo dobrej atmosferze. Jego uczestnicy mogli porozmawiać z Panem Prezesem, a także z obecnymi na spotkaniu przedstawicielami rządu – mówił w rozmowie z nami Andrzej Śliwka. - W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy Ostródy, szerzej naszego regionu i województwa. Poruszonych zostało wiele tematów, dotyczących m.in. rolnictwa, mieszkalnictwa, obronności i bezpieczeństwa regionu, rozwoju portu morskiego w Elblągu, a także innych inwestycji na naszym terenie.


Jak przyznał Andrzej Śliwka po spotkaniu doszło do „naruszenia nietykalności wójta Ostródy”.

 

Niestety, w czasie wizyty Prezesa Kaczyńskiego doszło też do nieprzyjemnych incydentów ze strony zgromadzonych przy wejściu do budynku zwolenników opozycji. Obiektem ich ataków był zarówno Pan Prezes oraz uczestnicy spotkania. Doszło nawet do naruszenia nietykalności wójta gminy Ostróda, Pana Bogusława Fijasa, który jako bezpartyjny samorządowiec wybrał się na spotkanie - takie sytuacje stanowią naruszenie zasad demokratycznej debaty i nie powinny mieć miejsca

 

– podkreślił Andrzej Śliwka.   W wydarzeniu wziął udział również Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak. - Rozmawiałem z Panem Premierem o bezpieczeństwie regionu i Polski oraz o wsparciu dla Elbląga – przyznał Andrzej Śliwka.Czy prezes PiS planuje odwiedzić niebawem Elbląg?

 

Prezes Jarosław Kaczyński w ramach prowadzonych od wielu lat objazdów Polski, niejednokrotnie odwiedzał województwo warmińsko-mazurskie, w tym również Elbląg, który ma szczególne miejsce w sercu Pana Prezesa. Na obecnej trasie wizyt Prezesa PiS, które odbywają się pod hasłem: #DobryRządNaTrudneCzasy mogę zapewnić, że nie zabraknie Elbląga. Szczegóły wizyty zostaną ustalone i przekazane przez szefa elbląskiego okręgu Pana Posła Leonarda Krasulskiego

 

 

– zapewnił Andrzej Śliwka.

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 6

%16.7 %83.3


Komentarze do artykułu (33)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +34
  ~ AW
  Wtorek, 08.11

  panie prezesie jak najdalej od Elbląga

 2. 2
  +25
  ~ Pacjenci z psychiatryka
  Wtorek, 08.11

  Do Fromborka Jarek, zapraszamy na ul. Szpitalną, ale bez kota, bo tu nie możesz mieć zwierząt, nawet wypchanych. Tu dożyjesz, zjesz, popijesz ;)

 3. 3
  +3
  ~ Wyborca Świadomy
  Wtorek, 08.11

  a Pasłęk ominie?

 4. 4
  --24
  ~ Dobro miasta
  Wtorek, 08.11

  A Donaldu Tusku byl tylko raz i to TYLKO dlatego, że wtedy odwołoywano Nowaczyka i chcial "gasić pożar" wizerunku PO. PO i spółka od dawna mają gdzieś nasze vmiasto, więc nie rozumiem Elblążan tak naiwnie, jak ostatni frajerzy, wsperiajacych tę partię. Otworzcie oczy. PiS jest jaki jest, ale chociaż robi ukłon w stronę miasta.

 5. 5
  --16
  ~ Nalezy zapytać
  Wtorek, 08.11

  Dlaczego koszary wojskowe w Elblągu stoją puste.kiedys tetnily zyciem. P O i PSL i SLD to zlikwidowali jednostki i przeniosło na mazury i olsztun. Jak traktowany jest Elbląg, zdegradowany. Nawet CPK omija ELBLĄG. Dlaczego jest zgoda na całkowita degradację kolei nadzalewowej i miasta Elbląg.

 6. 6
  +19
  ~ emeryt2018
  Wtorek, 08.11

  To kiedy ten Kabaret?

 7. 7
  +24
  ~ Jamaleg
  Wtorek, 08.11

  Po kiego tu ten bezdzietny majakajacy starzec w dwóch różnych butach?

 8. 8
  --1
  ~ kkk
  Wtorek, 08.11

  No to jednak pan Śliwka będzie kandydatem PiS na prezydenta Elbląga?

 9. 9
  +17
  ~ BAŃKA
  Wtorek, 08.11

  A może tak najpierw referendum n.t. ilu mieszkańców chce go tu widzieć, a ilu NIE!Zresztą ,on i tak przyjedzie,bo świnia zawsze wlezie nawet tam gdzie jej niechcą.I jeszcze ściągnie ze sobą reszte trzody i tępego bydła.

 10. 10
  +19
  ~ Tomkowy
  Wtorek, 08.11

  Same stare dziady i baby i jak tu ma byc dobrze jak starcze myslenie w tym kraju jest.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0034718513489