Sobota, 13.04.2024, Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemyslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Pierwsza Sobota Bokserska za nami. KSW Tygrys rozpoczął cykl sparingów (zobacz zdjęcia)

21.05.2022, 19:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pierwsza Sobota Bokserska za nami. KSW Tygrys rozpoczął cykl sparingów (zobacz zdjęcia)
fot. MB

Hieronim Kozakiewicz wrócił do gry. Założyciel KSW Tygrys ponownie został prezesem klubu. - Wracam do sprawdzonego przed laty planu terningowego - zapowiada legenda elbląskiego boksu. Jednym z jego elementów są sparingi z zawodnikami z ich klubów. Za nami pierwsza Sobota Bokserska. Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia. 

 

Sobota Bokserska odbyła się dziś (21 maja) w hali sportowej przy ul. Agrykola. To pierwszy z cyklu sparingów organizowanych przez Klub Sportów Walki Tygrys. Tym razem elbląscy zawodnicy zmierzyli się z bokserami z klubów z: Braniewa, Gdańska, Iławy, Świątek i Lidzbarka. 

 

Sparingi będą się odbywały cyklicznie. Do udziału w nich będziemy zapraszali zawodników z różnych klubów. Chcemy, aby nasi zawodnicy mieli możliwość sprawdzenia swojej formy i konfrontacji z zawodnikami spoza klubu. To będzie element szkolenia, przygotowań do startów turniejowych

 

- mówi Hieronim Kozakiewicz, stary/nowy prezes KSW Tygrys. 

 

Nowe wydarzenie zbiegło się w czasie ze zmianą rządów w klubie. Po 11 latach pracy z Tygrysem, ze względów zdrowotnych, pożegnał się Paweł Drzewiecki. 7 kwietnia, podczas walnego spotkania członków klubu wybrano nowego prezesa. Został nim założyciel KSW Hieronim Kozakiewicz. 

 

Jestem nowym/starym prezesem. KWS Tygrys, zarejestrowany w 1996 roku, to moje dziecko, więc nie wahałem się i podjąłem wyzwanie. Klub miał wielu dobrych zawodników. Patryk Bursztynowicz, Adam Kośmider... wymieniać można naprawdę bardzo długo. Wielu z nich nawet kilkakrotnie sięgało po tytuł mistrza Polski. W ostatnim czasie trochę nam brakowało tych sukcesów. Mam jednak sprawdzony przed laty plan treningowy i teraz chcę do niego wrócić. Myślę, że najbliższe dwa, trzy lata to będą przygotowania do  startów w turniejach

 

- zapowiada Hieronim Kozakiewicz. 

 

W tej chwili stawiamy na młodzież - mówi nowy prezes KSW Tygrys. -  Dwa lata temu wróciliśmy do szkolenia młodzieży. Obecnie młodzież trudniej jest odciągnąć od komputerów i zachęcić do sportu. Nadal jednak są talenty, z którymi możemy pracować. Z drugiej strony aktualnie mamy większe możliwości i lepsze warunki do trenowania, jesteśmy wdzięczni MOSiR-owi za użyczanie sali. Wykorzystamy to - dodaje. 

 

Klub planuje również organizację wydarzeń. - Pod koniec roku zorganizujemy Turniej mikołajkowy o Puchar Hieronima Kozakiewicza. W ubiegłym roku jego organizację uniemożliwiła nam pandemia, chcę jednak, aby to była impreza cykliczna. Chciałbym również, choć dwa razy do roku zrobić publiczne walki bokserskie. To byłby ukłon do naszych kibiców - zapowiada Hieronim Kozakiewicz. 

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Galeria / Pierwsza sobota borserska ( zdjęć 45 )
Dodano: 2022-05-21 | fot. MB
0

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99619507789612