Niedziela, 24.09.2023, Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Komenda Miejska PSP w Elblągu zatrudni pracownika

19.01.2022, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Komenda Miejska PSP w Elblągu zatrudni pracownika

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu zatrudni: Starszego Specjalistę ds. obronnych i informacji niejawnych 
 

Szczegóły dot. ogłoszenia
 

 

 

gov.pl

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Ta
  Środa, 19.01

  12 lat doświadczenia? Kogo wy chcecie zatrudnić? Emeryta żeby pil kawkę i nic nie robił,czy młodego ambitnego człowieka z 3 letnim doświadczeniem

 2. 2
  +2
  ~ Wyjście
  Środa, 19.01

  Tego z, N O.

 3. 3
  +1
  ~ Leon
  Środa, 19.01

  Oferta ewidentnie kierowana do ramoli na emeryturze lub tuż przed emeryturą mundurową. Mało, że emerytura wysoka to jeszcze pełen etat z godnym wynagrodzeniem. Może od razu zaznaczyć , że pracowników z doświadczeniem w cywilnych zakładach pracy nie dotyczy.

 4. 4
  +2
  ~ sikawkowy
  Środa, 19.01

  Czy kandydat namaszczony przez Świniarskiego czeka już zwarty gotowy i przygotowany w przedpokoju ? albo jakiś emeryt namaszczony przez Wróblewskiego ?

 5. 5
  +2
  ~ ppp
  Środa, 19.01

  za co bierzę kasę co miesiąc z naszych podatków dyrektor zarządzania kryzysowego strażak na emeryturze Świniarski??? i jeszcze pełno jest takich emerytów w ratusz

 6. 6
  0
  ~ Arc
  Środa, 19.01

  W pierwszej chwili myślałem, że pomylili ogłoszenie z wojska z ogłoszeniem ze straży. Potem jak przeczytałem o 12 letnim doświadczeniu itp. to już miałem 100% pewność, że ogłoszenie robione pod z góry wybraną osobę i zamieszczanie nam tego tutaj, to jest jawna kpina i naigrywanie się z ludzi!!! Bezczelne dranie, robią machloje i jeszcze się tym chwalą - jaki to już musi być wysoki stopień zeszmacenia i uznania, że im wszystko wolno bo zero odpowiedzialnosci - tak to zawsze będziemy państwem z tektury!

 7. 7
  --1
  ~ emeryt
  Czwartek, 20.01

  Wymagania mocno dziwne , jakby pod konkretną osobę pisane . Szef Straży w Eg. jest z PiS , więc osobom nie z PiS nie wróżę przyjęcia do tej pracy .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3985049724579