Czwartek, 9.12.2021, Imieniny: Aneta, Leokadia, Wieslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Wnioski o Nagrody Prezydenta

27.10.2021, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wnioski o Nagrody Prezydenta

Wzorem lat ubiegłych Prezydent Witold Wróblewski zaprasza do składania wniosków na kandydatów do Nagrody Prezydenta Elbląga. Wnioski można składać do 15 listopada.
 

Nagroda Prezydenta Elbląga – indywidualna lub grupowa - stanowi wyraz uznania za szczególne działania podejmowane na rzecz Elbląga i jego mieszkańców.
 

Przyznawana jest za okres mijającego roku kalendarzowego lub za całokształt działalności w jednej z kategorii: przedsiębiorczość i innowacje; działalność oświatowa i naukowa; ochrona zdrowia; kultura i sztuka; sport i turystyka; działalność ekologiczna; działalność społeczna oraz  kategoria inne.
 

Szczegółowy regulamin określający tryb i zasady przyznawania Nagrody Prezydenta Elbląga oraz wzór wniosku dostępne są  na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu. Więcej informacji można również uzyskać telefonicznie pod nr tel. 55 239 34 65 lub drogą mailową pod adresem dpkit@umelblag.pl.
 

Wnioski należy złożyć w wersji papierowej w Departamencie Promocji, Kultury i Turystyki, przy ul. Stary Rynek 25 w Elblągu  oraz przesłać drogą elektroniczną w formacie do edycji na adres: dpkit@umelblag.pl w terminie do 15 listopada br.
 

Czekamy na propozycje osób/instytucji, które w sposób szczególny swoją codzienną pracą, aktywnością i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju naszego miasta.

 

REGULAMIN PRZYZNAWANIA NAGRÓD PREZYDENTA

WNIOSEK

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (12)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ porażka
  Środa, 27.10

  nagroda dla byłej radnej nieporadnej Koseckiej że ratusz z Wróblewskim wywala 160.000 zł na jej fanaberie z niepotrzebnym pomnikiem, druga nagroda dla dyrektorki szpitala Gelert za to że bierze ponad 27.000 zł pensji miesięcznie za nic nierobienie i bajzel w szpitalu

 2. 2
  +9
  ~ porażka
  Środa, 27.10

  trzecia nagroda dla nieroba roku czyli dla Wcisły, który nic nie robi tylko jątrzy i papla swoje głupoty, w tej kategorii nieroba nagroda dla posła Krasulskiego że tyle kadencji siedzi w sejmie i nic nigdy nie zrobił dla miasta.

 3. 3
  +8
  ~ porażka
  Środa, 27.10

  kolejne nagrody na leniwców roku dla Zglińskiego z Portu Elbląg i pani Wilk oraz dla starego konia niepracujacego Kolińskiego! a także dla całego Mosir-u

 4. 4
  +6
  ~ Bez jaj
  Środa, 27.10

  Nie ośmieszajmy się byla pandemia i sezon byl martwy , w tych warunkach byli ludzie co pracowali faktycznie za kilku siedzących na wolnym

 5. 5
  +9
  ~ Tylko za co
  Środa, 27.10

  Urzedy od ponad roku zamknięte. Kasę biorą, cała pensje za co . To chyba już jest nagrodą.

 6. 6
  +9
  ~ Nagrodzic
  Środa, 27.10

  Tych co pracują w sklepach ,oni najbardziej są zasłużeni. Tyraja pomimo koronawirusa.

 7. 7
  +6
  ~ breżniew
  Środa, 27.10

  Zdaje się, że przyjmujący nagrodę nadaną przez Wróblewskiego będą mieli problem z lustrem. Takie nagrody, premie, konkursy nadawane i organizowane przez niego niczym się nie różnią od tych nadawanych przez pis czy Dudę - kuppowanie elektoratu a nie nagroda za pracę "ponad". Analizując poprzednie lata, w uzasadnieniu nagrody było podkreślenie , że chodził do pracy i wykonywał swoje obowiązki. a to jest kupowanie przychylności i głosu. Pewnie Kazik i Mariuszek coś o tym wiedzą, ale teraz siedzą cicho, bo mają koryto. A miasteczko sobie płynie.

 8. 8
  +2
  ~ Cicero
  Środa, 27.10

  A kiedy będzie można składać wnioski o odebranie nagród już przyznanych? Jest parę kandydatów, którzy powinni się na takiej liście znaleźć!!!

 9. 9
  +2
  ~ ATYNA R
  Środa, 27.10

  Prezzdent da nagrody za złamania na chodnikach dziury jedna za drugą a on nowe ronda .

 10. 10
  +3
  ~ koko
  Środa, 27.10

  Rozdawanie nagród z publicznych pieniędzy ? Dla kogo i za co . Czy jest tu ktoś w tym mieście kto wyróżnił się szczególnie? ktoś kto sobie zasłużył na miano wyróżnionego ? Jeśli szukacie takiego to poszukajcie wśród ludzi którzy ciężko pracowali na pierwszej linii przez ostatnie półtora roku . Bo innych kandydatów to tu nie widzę .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.89257311820984