Sobota, 17.04.2021, Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

8 marca Dniem Kobiet!

08.03.2021, 08:10:00 Rozmiar tekstu: A A A
8 marca Dniem Kobiet!

Tradycją stało się, że 8 marca Panie obdarowywane są kwiatami i prezentami. To dzień szczególny również dla mężczyzn. Panowie bowiem przygotowują się na ten wyjątkowy czas, podczas którego mogą sprawić płci pięknej wiele radości składając im życzenia lub wręczając upominki.
 

Dzień Kobiet to coroczne święto obchodzone oczywiście na cześć płci pięknej. Oglądając kroniki filmowe z czasów PRL-u widać wyraźnie, że standardowym prezentem wręczanym w tym dniu był goździk. Wiele osób wspomina też o rajstopach, które były w tamtych czasach „towarem na wagę złota”.
 

Tradycje z upływem lat uległy „lekkiej” przemianie. Wśród kwiatów wybieranych na prezent z okazji Dnia Kobiet królują róże i tulipany.  Patrząc na upominki, popularne jest wręczanie bombonierek, pralin i czekolad.
 

Naszym czytelniczkom życzymy dużo siły, aby każda przeciwność losu była tylko chwilowym wyzwaniem (nigdy zmartwieniem), pogody ducha, by zawsze świeciło dla Was słońce (bez względu, jaka pogoda jest za oknem) i zdrowia, bo jest najcenniejsze! Bądźcie szczęśliwe!

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6297740936279