Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Działka na Zatorzu znalazła nabywcę. Deweloper z Gdańska zapłaci za nią 5,4 mln zł 

13.11.2020, 12:00:47 Rozmiar tekstu: A A A
Działka na Zatorzu znalazła nabywcę. Deweloper z Gdańska zapłaci za nią 5,4 mln zł 

Na Zatorzu szykuje się kolejna inwestycja. Miastu, za trzecim podejściem, udało się sprzedać działkę przy ulicach: Malborskiej i Mielczarskiego. Firma deweloperska z Gdańska kupiła ją za 5,4 mln zł.

W poniedziałek, 9 listopada, odbył się trzeci już przetarg na zakup terenu przy ulicach: Mielczarskiego i Malborskiej. Wzięło w nim udział 3 oferentów (2 chętnych nie dopuszczono do postępowania).

Cena wywoławcza nieruchomości wynosiła 3 mln zł. Ostatecznie udało się ją sprzedać za dużo więcej. Inpro S.A., firma deweloperska z Gdańska zaoferowała za działkę 5,4 mln zł i została nabywcą.

Przypomnijmy. Chodzi o teren przy ulicach: Mielczarskiego i Malborskiej, obok Biedronki i wieżowców. Na nieruchomość składają się cztery działki o łącznej powierzchni ponad 1,5 hektara.

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ blomgi
  Piątek, 13.11

  Śmierdzi to z daleka: 3 oferentów z czego dwóch formalnie wyeliminowano!

 2. 2
  --3
  ~ igmolb
  Piątek, 13.11

  blomgi - jeśli masz konkretną wiedzę na ten temat to ją przekaż i to w takim wymiarze, aby mogła stanowić podstawę do zainteresowania się tym przez odpowiednie służby. A jeśli ci tylko śmierdzi to przeprowadź wietrzenie pomieszczeń. Pomówienia i własne domysły nie sprzyjają poszanowaniu i tolerancji.

 3. 3
  +4
  ~ Ilikeelblag
  Piątek, 13.11

  Nie było przypadkowe to, że Prusacy tego obszaru miasta (podobnie jak w kilku innych lokalizacjach) nie zabudowywali. To teren wzdłuż kapryśnego cieku wodnego (rzeka Kumiela), nisko położony. Z innych relacji wiemy, że są tu jakieś kolizje instalacji i być może inne niespodzianki. Nawet aport do Programu Mieszkanie PLUS nie przeszedł - audytorzy z BGK wybrali inną lokalizację (Obrońców Pokoju). Mając możliwość wyboru - nie zdecydowałbym się na stawianie tutaj żadnych budynków, zwłaszcza mieszkalnych.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.