Sobota, 28.11.2020, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Miasto zaprasza w poniedziałek elblążanki na spotkanie on-line

11.10.2020, 08:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Miasto zaprasza w poniedziałek elblążanki na spotkanie on-line

W najbliższy poniedziałek (12 października) o godz. 12.00 zapraszamy na spotkanie on-line dla elblążanek, którego tematem będzie połączenie oddziałów ginekologiczno-położniczych dwóch elbląskich szpitali.

 

Temat budzi obecnie duże zainteresowanie, dlatego podczas spotkania do dyspozycji mieszkańców będą dyrektorzy obu szpitali: Elżbieta Gelert i Mirosław Gorbaczewski, a także Jacek Wójcik z-ca dyrektora Szpitala Miejskiego ds. lecznictwa, specjalista ginekologii i położnictwa oraz wiceprezydent Michał Missan.

 

Spotkanie odbędzie się na platformie Microsoft Teams, do którego zaproszenie zostanie udostępnione w dniu wydarzenia na stronie www.elblag.eu (wystarczy kliknąć udostępniony link).  Na tej platformie transmitowane są m.in. obrady komisji i sesje Rady Miejskiej.

 

Wydarzenie będzie publiczne i ogólnodostępne. Spotkanie będzie jednocześnie transmitowane na oficjalnym kanale YouTube Miasta Elbląg.

 

ZAPRASZAMY!

 

UM w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ enx
  Niedziela, 11.10

  bardzo zabawne, o tej godzinie to większość pań jest w pracy, a część niekoniecznie ogarnia tego typu połączenia online

 2. 2
  +6
  ~ Żenua
  Niedziela, 11.10

  znowu celowa zagrywka, aby powiedzieć, że nie było chętnych. Wydali pieniądze, wszystko jest zaklepane poza naszymi plecami, i teraz odfajkowują. Jakieś online, sesji nawet 10 nie ogląda

 3. 3
  +7
  ~ elblazanka
  Niedziela, 11.10

  słusznie, o12.00 to jesteśmy w pracy, temat ważny, wymaga organizacji konferencji po pracy

 4. 4
  +5
  ~ Pacjenci
  Niedziela, 11.10

  Dlaczego w 2020 roku w Elblągu w szpitalach nie ma wszystkich oddziałów . By się leczyć pacjenci jeździmy do olsztyna. To wy tak kierujecie szpitalami tak pracujecie. Zwolnić i kop na drogę.

 5. 5
  +2
  ~ kto rządzi w mieście?
  Poniedziałek, 12.10

  Konsultacje się "odbędą" i potwierdzą jedynie słuszną decyzję. Chciał meszka spotkania, to i dostał. spotkania wróblewskiego z mieszkańcami dzielnic też były zakończone "sukcesem". Może kilka osób wyrazi swoje zdanie a i tak kontynuujemy "swoje". To konsylium o leczeniu nieboszczyka - po fakcie. Kto utrzymuje szpital miejski a kto wojewódzki? I co dostanie miejski za wsparcie firmy Eli?

 6. 6
  +2
  ~ obiektywny
  Poniedziałek, 12.10

  Prezydent Wróblewski powinien pilnie spotkać się personelem szpitala miejskiego i poznać ich argumenty. Tak nakazuje zwykła przyzwoitość. Spotkanie online Missana i spółki PO zupełnie bez sensu. Jak się nie wie, co należy zrobić, wystarczy zapytać społeczność - pacjentów, np. internetowa ankieta. Kto tu jest dla kogo? Czy myślenie aż tak boli? Jeśli Prezydent Wróblewski posłucha Pani Gelert i Missana, a nie zwykłych ludzi i zlikwiduje oddział to nic nie zyska tylko straci.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4517540931702