Piątek, 30.10.2020, Imieniny: Zenobii, Edmunda, Przemyslawa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Za nami trzecia edycja Giełdy winyli - zobacz zdjęcia

25.09.2020, 20:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Za nami trzecia edycja Giełdy winyli - zobacz zdjęcia
Fot. Adrian Sajko
Dziś, 25 września,  odbyła się trzecia edycja Giełdy winyli i gadżetów muzycznych.  - Były wydania kolekcjonerskie, z dodatkowymi wkładkami, książeczkami, ale także i płyty w bardzo przystępnych cenach. Każdy mógł coś dla siebie znaleźć - zapewniał Wojtek Minkiewicz, rzecznik prasowy Galerii EL.
 
Giełda winyli odbyła się w naszym mieście po raz trzeci. - Ilość miejsc była limitowana. Pierwszeństwo wyboru platform wystawienniczych mieli inicjatorzy giełdy. Każdy fan, posiadacz zbiorów, który chciał coś sprzedać lub wymienić miał taką szansę. Musiał wcześniej zarejestrować swoje stanowisko do wystawiania swojego muzycznego dobra - wyjaśniał Wojtek Minkiewicz.
 
- W związku z kosztami organizacyjnymi, tj. płatne reklamy na facebook-u, od wystawców zajmujących powierzchnię co najmniej 1 stołu opłata za uczestnictwo wynosiła 30 zł. Dla drobnych wystawców indywidualnych udział był bezpłatny - dodał Wojtek Minkiewicz.
 
Uczestnicy Giełdy mieli w czym wybierać.
 
W sumie mamy ok. 10 tysięcy płyt. Przyjechało do nas kilku wystawców z różnych części Polski. Były osoby z Lublina, Trójmiasta czy Torunia
 
- stwierdził Wojtek Minkiewicz.
 
Płyty można było zakupić w różnych cenach - od dziesięciu do kilkuset złotych. - Były płyty w bardzo przystępnych cenach, ale także i rarytasy, poszukiwane wydawnictwa. Wszystko zależy od tego czy płyta jest popularna, czy jest w dobrym stanie - wyjaśnia Wojtek Minkiewicz.
 
 
Przykładem droższego okazu była np. płyty polskiej grupy Kult pt. "Spokojnie" i "Tan", które na serwisach aukcyjnych idą za 250-800 zł
 
- dodał rzecznik Galerii El.
 
Giełda trwała od godz. 17.00 do 20.00.

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 8 ) Fot. Adrian Sajko


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Dariusz
  Piątek, 25.09

  I kolejny raz informacja po fakcie.... Przykre

 2. 2
  +2
  ~ Szkodniki narodowe w akcji.
  Sobota, 26.09

  I kolejny raz zdjęcia potwierdzają, że niestety wciąż są ludzie, którzy bezczelnie ignorują obowiązujące restrykcje sanitarne. A potem "zdziwko", że mamy taką dużą liczbę nowych zachorowań. A gdyby stosowano te same zasady kontroli i testów jak w innych krajach to wskaźniki te byłyby wyższe dwu -, a nawet trzykrotnie niż oficjalnie podawane. I jak mawia lud "róbota tak dalej, a do wyniszczenia narodu wojna będzie zbędna".

 3. 3
  +2
  ~ egoiści
  Sobota, 26.09

  Częśc osób w maseczkach a egoiści bez.Zdychajcie .

 4. 4
  +4
  ~ Muzyk
  Sobota, 26.09

  I jak zwykle dowiaduje się po fakcie już po raz kolejny. Do ORGANIZATOROW co tak słabo reklamuje cię się ..... żal

 5. 5
  0
  ~ Sa przepisy
  Sobota, 26.09

  Za granicą kary od 1 tys euro nawet do 10 tys euro. A w Polsce swołocz a potem płacz. Brakuje kasy w Polsce na wszystko a delikwenci do zapłaty mandatów po 500 zł są non stop. Wystarczy zdjecia obleciec i egzekucja.

 6. 6
  +2
  ~ wuj onkel
  Sobota, 26.09

  Może to ,że lubię wczesnie o miesiąc znać daty interesujących mnie imprez ,by się do nich przygotować , zaplanować i umówić ze znajomymi , a nie pędzić następnego dnia na kazde zawolanie ,to moja wada . Ale widzę ,że jest nas więcej i polecam to na przyszlośc organizatorom , by odpowiednio wcześniej dzielili się z nami swoją wiedzą .

 7. 7
  0
  ~ zofia
  Sobota, 26.09

  zacunek dla kobiet / dziewczyn ,ktore były na Giełdzie . Z nieznanych mi powodów tematyka sprzętu hi - fi ,oraz plyt CD/ LP w 99 procentach to zakres zainteresowań mężczyzn .

 8. 8
  0
  ~ Ja
  Niedziela, 27.09

  Artykuł nie jest o maseczkach.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0925831794739