Niedziela, 21.04.2024, Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Trwa przywracanie ciepła i ciepłej wody w Elblągu

05.09.2020, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Trwa przywracanie ciepła i ciepłej wody w Elblągu
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu (fot. archiwum redakcji)

Służby Energa Kogeneracja i EPEC przywracają ciepło po tym, gdy w wyniku  prac konserwacyjnych w Energa Kogeneracja, wynikła potrzeba dokonania zrzutu wody z kolektora, co zaskutkowało częściowym opróżnieniem miejskiej sieci ciepłowniczej.

 

Prace po stronie źródła zasilania EKO zakończy do ok.godz. 13. Następnie sieć zostanie napełniona i odpowietrzona. Ze strony EPEC  zaangażowane są ekipy pogotowia ciepłowniczego oraz służby eksploatacyjne, które prowadzą działania związane z przywróceniem prawidłowej pracy sieci ciepłowniczej na terenie miasta. Ciepła woda i ogrzewanie  powinny wrócić do mieszkańców dzisiaj wieczorem (05.09.2020).

 

informacja nadesłana

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Komentarze do artykułu (11)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ obserwator zdarzeń
  Sobota, 05.09

  I tak będzie wyglądał najbliższy sezon zimowy

 2. 2
  +4
  ~ Czytelnik65
  Sobota, 05.09

  Nic sie nie zmieniło na korzyść klientów. Awarie i komunikaty, przecież mieszkańcy zrozumieją. Zima za pasem, szykujmy termosy.

 3. 3
  +1
  ~ Ndd.
  Sobota, 05.09

  Myślę, że gorszą zmorą od wszelkich awarii są antymaskowcy. Wszelkie awarie można wcześniej lub późnej usunąć i wrócić do stanu poprzedniego, a poprzez bezmyślne, szkodliwe działania antymaskowców i antycovidowców do poprawnej sytuacji nie będzie można już powrócić.

 4. 4
  --7
  ~ Tyberiusz
  Sobota, 05.09

  Do ndd. Zamknij się w domu, ubierz maskę i myj rączki co chwile a normalnym ludziom daj żyć. Kolejny zaślepiony covidianin. Otwórz oczy czlowieku.

 5. 5
  +1
  ~ Joshua
  Sobota, 05.09

  "Trwa przywracanie ciepła i ciepłej wody" - to już ktoś z mieszkańców ma w kaloryferach włączone ciepło z miasta??

 6. 6
  +5
  ~ jannam
  Sobota, 05.09

  Na Broniewskiego nadal zimna

 7. 7
  +7
  ~ Ech
  Niedziela, 06.09

  A komu do szczescia potrzebna ta wiadomosc,skoro podana jest duzo po fakcie?Zreszta wszystko w tym miescie jest powalone,bo zarzadzane przez bezmozgow.Wody nie ma od rana,a o 13 wiadomosc,ze awaria.Moze wypadaloby najpierw uprzedzic ludzi zanim sie cos zacznie robic!?

 8. 8
  +1
  ~ vrain
  Niedziela, 06.09

  Wstaję nad ranem w środku tygodnia w pochmurny i zimny dzień. Idę odkręcić prysznic, bo ci złodzieje pewnie celowo tak zorganizowali rurociągi, że przez 2 minuty leci najpierw lodowata woda. Po tym czasie wchodzę pod lodowaty strumień. Nigdzie nie było żadnej informacji, a sytuacja zaszła po raz 4 od początku września! Październik w mieście 100k mieszkańców... Tylko wywieźć na taczkach tych sk...nów z PO razem z ich "dosyć politykierstwa" z PSL.

 9. 9
  +2
  ~ mieszkaniec
  Niedziela, 06.09

  A jak wygląda praca na osiedlu zatorze .Rury ciepłownicze który zasilają wieżowce CO są po demontowane i leżą w rowach ,a zima się zbliża ,czy wykonawca zrezygnował z dalszych prac , a może ekologia zabrania ogrzewania z elektrociepłowni , a może wystarczy to ocieplenie styropianem . Proszę o odpowiedz .

 10. 10
  +2
  ~ mieszkanka
  Niedziela, 06.09

  To dlaczego na ul. Chopina znowu ma nie być ciepłej wody 7 i 8 .09 . (całe dwa dni ) i to już drugi raz . O co tu chodzi jeśli od 5 .09 ma być już w całym mieście .Po co piszecie bzdury .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2314560413361