Niedziela, 7.03.2021, Imieniny: Pawel, Tomasz, Felicyta
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elbląg: Ratusz zaprasza na czat dla przedsiębiorców

04.05.2020, 15:18:16 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Ratusz zaprasza na czat dla przedsiębiorców

Zapraszamy na czat dot. pomocy elbląskiego samorządu w ramach Elbląskiego pakietu pomocowego dla przedsiębiorców oraz możliwości pomocowych Powiatowego Urzędu Pracy.
 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych 08 maja 2020r. o godz. 12.00 na oficjalny kanał Miasta Elbląg na YouTube (https://www.youtube.com/user/MiastoElblag).
 

W dniu tym odbędzie się czat z udziałem Pana Michała Missana Wiceprezydenta Miasta, Pani Rozalii Grynis Skarbnika Miasta oraz Pani Wioletty Piotrowskiej Kierownika Działu Rynku Pracy PUP, dotyczący możliwości uzyskania wsparcia przez przedsiębiorców, których działalność została dotknięta konsekwencjami pandemii. Obok przedstawienia zakresu pomocy, poruszone będą techniczne aspekty składania wniosków oraz omówione zostaną najczęściej popełniane błędy.

Zachęcamy do uczestnictwa oraz do wcześniejszego przesyłania pytań związanych z tym tematem.
 

Pytania prosimy kierować na adres: invest@umelblag.pl do godz. 09:00, 08.05.2020 r.
 

Urząd Miejski w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +45
  ~ Jaaaas
  Poniedziałek, 04.05

  Podjęło tego wróbla???

 2. 2
  +11
  ~ Ekonom
  Wtorek, 05.05

  Same wilki finansjery elbląskiej, ludzie trochę obiektywizmu i samokrytyki

 3. 3
  +6
  ~ Pytamy
  Wtorek, 05.05

  To co dla mieszkańców Elbląga nie będzie bezpłatnych maseczek. Zostały rozdane w olsztynie i na mazurach a Elbląg i mieszkańcy jak zwykle wydymani .

 4. 4
  +8
  ~ Nadal
  Wtorek, 05.05

  A może ci z ratusza , zajma się tym że w sklepach w Elblągu nie ma rękawiczek, środków odkarzajacych na wejściu do sklepów. Jest koronawirusa a gdzie zabezpieczenie. Sanepid w Elblągu nie reaguje na problem.

 5. 5
  +8
  ~ Klienci
  Wtorek, 05.05

  Dlaczego nadal nieczynne jest targowisko miejskie. W innych miadtach potrafią ułatwiać życie wszystkim a w Elblągu utrudnienia . Chyba eam die znudziły stolki i pora na kopa i won.

 6. 6
  +8
  ~ mieszkaniec
  Wtorek, 05.05

  W Elblągu wroblewski i swita działają tylko na szkodę małych przedsiębiorców, pod przykrywką pomocy. Zyskują tylko duże molochy. Wszystko puszczone ,wszędzie pełno ludzi a targowisko jedyne w Polsce nie funkcjonuje. Wymysły, że nie spełnia kryteriów sanitarnych to zwykła bzdura. Wszystko zrobione a ludzie nie mogą zarabiać na życie. Lokalni rolnicy, kwiaty, owoce i warzywa-lepiej marnować i dawać straty lokalnym rolnikomi firmom. Ale w ciasnej, zasyfiałej budzie to już handel dozwolony...żenada!!! Mieszkańcy wam tego nie zapomną przy wyborach, idźcie w p...

 7. 7
  +4
  ~ hhh
  Wtorek, 05.05

  Mam pytanie, to już nie p. Nowak jest od przedsiębiorców? Co tam się dzieje, sami specjaliści. Nożesz p. "noszowy" będzie mówił o pakiecie pomocowym, pewnie też powie o pakiecie pomocowym dla PS. Straszny chaos musi panować tam, a może p JN zdymisjonowano za remont mostu, bo to takie bezprawne chyba było niepoinformowanie, to tak jak jak w tym pogotowiu.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0895090103149