Sobota, 16.01.2021, Imieniny: Marceli, Wlodzimierz, Bernard
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Trzy nowe przypadki w naszym województwie. Dwa z nich są z Elbląga! "To dziewczynka i kobieta w średnim wieku"

26.03.2020, 20:55:00 Rozmiar tekstu: A A A
Trzy nowe przypadki w naszym województwie. Dwa z nich są z Elbląga! "To dziewczynka i kobieta w średnim wieku"
Trzy kolejne przypadki zakażenia koronawirusem wykryto dziś w naszym województwie. Dwa z nich pochodzą z Elbląga. Ministerstwo Zdrowia informuje też o dwóch kolejnych ofiarach śmiertelnych.

Dziś, 26 marca, potwierdzono kolejne 58 przypadków. Trzy pochodzą z województwa warmińsko-mazurskiego. - Mamy 58 nowych przypadków zakażenia koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 40 osób z woj. mazowieckiego, 8 osób z woj. podkarpackiego, 3 osób z woj. podlaskiego, 3 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. opolskiego oraz po 1 osobie z woj. pomorskiego i wielkopolskiego - podaje MZ.
 
 
Trzy kolejne osoby zarażone koronawirusem to młody mężczyzna z Olsztyna dziewczynka i kobieta w średnim wieku z Elbląga. Wszyscy z transmisji lokalnej w stanie dobrym
 
- mówi Krzysztof Guzek, Rzecznik Prasowy Wojewody Warmińsko-Mazurskiego.

Oznacza to, że w naszym województwie wykryto już 39 przypadków zarażenia koronawirusem, a w Elblągu 13.
 
Liczba zarażonych osób w Polsce wzrosła do 1221.
 
Ministerstwo Zdrowia poinformowało także o dwóch kolejnych ofiarach śmiertelnych (w sumie jest ich już 16). - Potwierdzono śmierć dwóch osób w szpitalu w Warszawie. Zmarli to: 78-letni mężczyzna i 84-letnia kobieta zakażeni koronawirusem. Oboje mieli choroby współistniejące - dodało MZ.
 
 
 
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (12)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Vtyge
  Czwartek, 26.03

  Boże...niech to się już skończy....;((

 2. 2
  +6
  ~ Kaznodzieja
  Czwartek, 26.03

  Jakaś masakra. Niedobrze jest i jeszcze nasze miasto, eh.

 3. 3
  +1
  ~ Ert
  Czwartek, 26.03

  Patologiczne miasto nierobow. Powyjezdzali i teraz przywiezli to g.... trzeba bylo na d... tam siedziec

 4. 4
  +4
  ~ Jw
  Czwartek, 26.03

  A ta kobieta i dziewczynka to rodzina?

 5. 5
  --9
  ~ Aga
  Czwartek, 26.03

  oglądałam dziś film 7 oznak końca świata na podstawie Objawienia Św.Jana. I tak się zastanawiam, czy to znaki końca...? Gadanie i pisanie nic nie da, proponuję modlitwę, ona może dużo zmienić.

 6. 6
  0
  ~ Do Aga
  Czwartek, 26.03

  Idź księdza zapytaj , to napewno znak od Boga!

 7. 7
  +1
  ~ Do Aga
  Czwartek, 26.03

  Idź księdza zapytaj , to napewno znak od Boga!

 8. 8
  +2
  ~ Obywatel
  Piątek, 27.03

  Ludzie pora się przebudzić! Manipulują nami i szykuje się o wiele gorsza tragedia niż ten świrus. Za chwilę zbankrutuje wielu przedsiębiorców i nie wiadomo jak się to zakończy a prognozy już nie są optymistyczne. Posłuchajcie dla własnego zdrowia psychicznego i ratowania resztek swojego dorobku NIEZALEŻNYCH specjalistów i lekarzy z wielu krajów co się tu odbywa na prawdę. Jeśli traktujecie na poważnie to co wam przekazują media głównego nurtu to najwyższy czas się przebudzić.

 9. 9
  +5
  ~ Będzie coraz gorzej.
  Piątek, 27.03

  Teraz będzie lawinowo wzrastać liczba zarażonych oraz ofiar śmiertelnych, gdyż to efekt powrotów Polaków z państw, gdzie dotąd mieszkali i pracowali. Akcja ich powrotu do domu była źle zorganizowana. Był to żywioł, nikt nad tym nie panował. Ci ludzie bezpośrednio z lotniska, najlepiej z Radomia, Szyman i Modlina powinni być kierowani do wcześniej przygotowanych miejsc kwarantanny. Dojazd do tych miejsc prowadzić powinno się specjalnie wynajętymi pojazdami w eskorcie policji lub żandarmerii. Tam, po miesiącu pobytu dopiero po faktycznym stwierdzeniu braku zachorowania mogliby udać się do deklarowanych miejsc pobytu. A teraz to jest głównym źródłem wirusa, stąd jego opanowanie może nastąpić w bliżej nieznanym czasie. Konsekwencje tego ponoszą zwykli ludzie przymusowo zamknięci w swoich domach oraz wszyscy przedsiębiorcy bez wzgledu na charakter i rozmiar ich działalności.

 10. 10
  0
  ~ mis
  Piątek, 27.03

  w polsce jest tylko tyle zachorowan dlatego ze w polsce wykonuje sie najmniej testow w europie dlatego ze tak chce slonce narodu z nowogrodzkiej i nie wazne ile ludzi umrze wybory maja byc i basta

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.415913105011